Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Már soha nem lehetek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már soha nem lehetek olyan boldog mint régen? Kihunyt a tűz belőlem örökre?

Figyelt kérdés

Egy férfi átvágott. Ami tudom nem meglepő,de olyan érzést adott,amit lehet h soha többé nem fogok érezni sztem. Aztán eltünt mint egy szellem,bizonytalanságban hagyva,még annyit sem mondott vége. Azóta megtudtam egy másik nőnek csapja a szelet, nagy boldogságban,szerelemben élnek, pedig állítólag én is nagy szerelme voltam. Azóta már a szexet sem vagyok képes élvezni. Sokszor megfordul a fejemben az öngyi", hiszen nem látom az élet értelmét. 1éve bánkodok egy ilyen köcsög gerinctelen végett..

Gyomoridegem van azóta,sztem az életem is megröviditette..


Vélemény,tapaztalat?



2016. dec. 25. 15:05
 1/1 anonim ***** válasza:
"Azóta már a szexet sem vagyok képes élvezni." ez azt jelenti, hogy van mar valaki mas a kepben. Szoval mashoz kotodsz erzelmileg. Akkor meg mi a problem. Csak ugy barkivel meg a himringyok es a ribik kavarnak. Es abbol indulok ki h te nem vagy az, szoval aki a kepben van valoszinuleg fontos neked es segit tuljutni ezen :)
2016. dec. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!