Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek felebreszthetö ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek felebreszthetö ez meg a länyban ujra ugy mint regen?

Figyelt kérdés
tehat baratnöm szakitott velem ,mert csunyan beszeltem vele mostansag es elhanyagoltuk egymast ,de elötte mindig jol megvoltunk meg mondta h fülig szerelmes volt belem es ,hogy most meg mär nem erez ugy es szerinte mär nem lenne olyan mint volt es nem lenne märigazän boldog szerintetek fel lehetne ebben a helyzetben meg eleszteni a tüzet ujra? vagy ez mär eselytelen? länyok välaszät värnäm kort is irjatok legyszives :)

2016. márc. 21. 00:58
 1/4 A kérdező kommentje:
kicsit hulyen irtam le, vesszökre nem ügyeltem ezt nezzetek el nekem :)
2016. márc. 21. 01:03
 2/4 anonim ***** válasza:
Hät, nehêz üđ...
2016. márc. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Noblesse Oblige ***** válasza:
meg lehet ölni a szerelmet... ha az elmúlik akkor nincs mit tenni.
2016. márc. 21. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha úgy döntött hogy vége akkor szerintem már vége. Nem hiszem hogy van még tovább.

2/l

2016. márc. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!