Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt egy barátnőm akit még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy barátnőm akit még mindig nagyon szeretek, Mit kéne tennem hogy újra úgy szeressen , hogy olyan legyen mint régen?

Figyelt kérdés

3 hónapig jartunk , utána szakított velem de még kb.2 honaig ugyanúgy szeretett és nem változott semmi . És most már azt sem akarja ami a 3 hónap után volt . Én egy dologtól féltem : a csókolózastól , hogy rosszul csinálom vagy neki nem fog tetszeni és ezért nem mertem megtenni. És mindig csak igergettem neki hogy megteszem de mikor találkoztunk nem mertem.... De má azóta megjött az önbizalmam, csak nem hiszi el hogy már más lenne , pedig az lenne.

Én még mindig nagyon szeretem őt. Az előny ha még szeret csak már nem úgy hanem barátként?

Mit kéne tennem hogy újra úgy szeressen , hogy olyan legyen mint régen?


2016. ápr. 10. 15:24
 1/2 anonim válasza:
Nem hiszi el? Menj oda hozzá és kapd le! Tényleg! Próbáld meg...
2016. ápr. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És ha eltol vagy nem engedi?
2016. ápr. 17. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!