Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ki volt már ilyen helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki volt már ilyen helyzetben tapasztalat?

Figyelt kérdés

Egymasba szerettünk egy olyan férfival aki nős és van 2 gyermeke, viszont a feleségével nagyon rossz a kapcsolata évek óta csak megtűrik egymást,a gyerekek miatt! se érzelmek se testiség! Szeretnénk nagyon együtt lenni, de sajnálja a gyermekeit hiszen őket imádja. Viszont nagyon boldogtalan.

Mennyire érdemes küzdeni egy ilyen szerelemért?


2017. febr. 18. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:

"a feleségével nagyon rossz a kapcsolata évek óta csak megtűrik egymást,a gyerekek miatt! se érzelmek se testiség!"

Minden házasságtörő ember ezt mondja, de te mitől vagy ebben olyan biztos, hogy ez így is zajlik a valóságban?

2017. febr. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mert ezelőtt 8 évig a legjobb barátok voltunk, és mindent megosztott velem!
2017. febr. 18. 22:10
 3/8 anonim ***** válasza:

És a nők mindig hagyják, hogy a nős pasik átvágják őket.

Felesleges bármit írni, olvasd el a többszáz hasonló kérdést az oldalon

2017. febr. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne legyél már hülye,minden nős pasi ezzel hülyíti a szeretőt!!
2017. febr. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Rumi bátya ***** válasza:

Hasonló történt velem pár hete. 25/F

Rég nem voltam már senkivel kapcsolatban, aztán jött egy lány, akivel elkezdtünk kavarni. Én komolyan gondoltam a dolgot, míg kb 1 honap utan nem nagyon keresett, sőt, került engem. Kiderült, hogy a munkahelyén van egy tőle sokkal idosebb srác akibe mint kiderült nagyon szerelmes. Aztán nem lett belőlünk semmi, de azért elég gáz ez a dolog, hogy olyan sráccal akarsz lenni akinek kapcsolata van... most a lánynak se én, se a másik srác. Ne ess ebbe a hibába, mert ha igen, késő lesz és elszalasztod az esélyt ami lehet, hogy jobb lett volna. Lépj hátra egyet lelkileg, majd gondold végig higgadtan, hogy mi fog történni ha választol.

2017. febr. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Rumi bátya ***** válasza:
Elozo vagyok. A srác olyan mint a te "szerelmed", te meg az a lány, akivel együtt lehetnék ha nem lenne ez a fsz
2017. febr. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Küzdeni szerintem akkor érdemes, ha mindkét fél szingli és egyéb okok választják el őket egymástól. Itt fölösleges. Te nem vagy felelős az ő boldogságáért. Hidd el, ha annyira akarna tenne érte. Sőt! Jelenleg is tesz: mert ő így jól érzi magát, a többi csak blabla...
2017. febr. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1.Nem olyan rossz az a házasság...csak mondja.Ha rossz lenne, már régen kilépett volna belőle.A nős férfiak mesterei a kifogások keresésének.

2.Persze, hogy szeretnétek együtt lenni...te szeretnél vele lenni, ő meg szeretne megdug..ni.

3.Boldogtalan, mert nem tud annyit dugn..i a felesége mellett, mint amennyit szeretne.

4.Küzdeni?Egy ilyen gyáva, gyenge, jellemtelen alakért?Nem érdemes.

2017. febr. 19. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!