Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Melyik lenne a szerencsésebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lenne a szerencsésebb eset? Először a külsőbe beleszeretni, majd megszeretni a bennsőt, vagy fordítva? Vélemény? Tapasztalat?

Figyelt kérdés

Tehát adott két szituáció. Az elsőben felfigyelünk az illető külsejére, amit rendkívülien vonzónak találunk és beleszeretünk, majd idő teltével a belsejét is megismerjük és elfogadjuk/megszeretjük.


Vaagy:

Már előre ismerünk valakit akire eddig még nem gondoltunk "úgy", és mondjuk a személyisége, a lelke stb. annyira megragadó hogy beleszeretünk, és idővel a kinézetét je elfogadjuk/megszeretjük.


Kérdés: Vajon melyik jobb helyzet? Melyikből mit várhatunk?



2016. aug. 24. 21:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%

Nagyon jó kérdés!

Személy szerint én jobban szeretem először a belsőt megkedvelni. Utána meg szinte mindegy hogyan nézz ki. Ebben talán rejtőzhet a hosszútávúság szaga. Emiatt jobb helyzetnek is találom.


A másikat nem tudom, pusztán külső alapján nem szokásom "vadászni".

2016. aug. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

2. jobb ezerszer... :)

Mert ott már tudod milyen maga a személyisége az embernek,és nem az alapján döntesz hogy hogyan néz ki.

Mert míg a belsőn tudsz változtatni is, a külső hogy milyennek születsz az egy olyan adottság,amibe beleszólásod sem volt... És az határozza meg az egész életed igazából ebben a mai felszínes világban is,hogy milyennek születsz.

25/F

2016. aug. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem "amit rendkívülien vonzónak találunk és beleszeretünk, " ez a dolog már itt megbukott. Attól mert valaki vonzó, és előre normálisnak/intelligensnek tűnik, még lehet belsőre olyan akivel még csak baráti kapcsolatot se akarnék fent tartani, sajnos tapasztaltam ilyet. Ezt csak azért emeltem ki, mert számomra elképzelhetetlen az, hogy olyan emberbe szeressek bele akinek nem ismerem a belső tulajdonságait.


Szóval lényegében az első szituáció amit leírtál csak úgy állja meg a helyét, hogy "Az elsőben felfigyelünk az illető külsejére, amit rendkívülien vonzónak, majd idő teltével a belsejét is megismerjük és megszeretjük(külsőtől függetlenül) és beleszeretünk. "

2016. aug. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Külsőbe bele szeretni, a belsőt elfogadni.
2016. aug. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha nő vagy és nem vagy felszínes akkor a második, ugyanis egy idő után az ahogy ránézel elkezdi visszatükrözni az érzelmeidet.

Pl nem tudom kijelenteni hogy jó pasi a párom mert 10ből 9 nő tuti azt mondaná hogy nem az, az 1 is a kivétel miatt van csak, de én mégis a számomra szép vonásokat látom meg benne, azokat erősítem fel.

2016. aug. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
Az első esetben sem látok kivetnivalót, mivel úgy gondolom a külsőnkkel mindannyian kicsit közvetítjük a személyiségünket is. Illetve van olyan pillanat is, amikor meglátod a másikat és valahogy lélekben rá tudsz hangolódni és érzed, hogy milyen is ő a külső mögött.
2016. aug. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Második esetben kevesebb a zsákbamacska. A külsejét látod először is. De ahhoz, hogy megismerd az embert, több idő kell, mint egy pillantás. Ha ismered és a személyiség alapján választasz, akkor már olyan nagy meglepetések nem érnek. Viszont ha külső alapján választ az ember, akkor lehet később nem lesztek kompatibilisek és ezért mentek szét.
2016. aug. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem néhány beszélgetés(randi) után már látja az ember, hogy a külső és a belső is tetszik-e neki a másikban. Én csak akkor jönnék össze vele, ha mindkettő tetszik.


DE! Most pont ilyesmi helyzetben vagyok. Két fiújelöltem van, akikkel találkozgatok (nem randizok,csak ismerkedek).

1: A külsejétől el vagyok ájulva, ezért kezdtem el érdeklődni az irányába. A beszélgetés egyelőre döcögősen megy, így kezdek elbizonytalanodni, de párszor még találkozom vele, hátha megnyílik és kiderül, milyen is valójában.:)

2: Nem rossz a külseje, de nem kimondottan a jó pasik közé tartozik. Az első találkozás első percében már megtetszett a belsője, és ez a további 1-2 órában csak erősödött, így a tali végére teljesen elvarázsolt.


Egyelőre a 2. a nyerő, de ha az 1.-ről is kiderül, hogy szuper belsője van, akkor ő kerül előtérbe.


23/L

2016. aug. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
60%
Nehéz kérdés. Én saját tapasztalataimból kiindulva úgy gondolom, hogy a belső fontosabb, mert utána tudok vonzódni az illetőhöz, ha annyira megkedvelem. Viszont egy jó külsejű ember (ha személyes ismerkedésről beszélünk elsősorban, ahol a külsőt látja meg először az ember) nagyobb előnnyel indul, hiszen az ember automatikusan a vonzóbb emberekre figyel fel és velük szeretne megismerkedni. Aztán ha kiderül, hogy a vonzó külső egy nem túl vonzó személyiséget takar, akkor persze nem megy vele sokra, de azért nagyobb előnyből indulnak mindenképp.
2016. aug. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy melyik, a lényeg hogy működjön a kapcsolat, ennyi.
2016. aug. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!