Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért vagyok ennyire reménytel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ennyire reménytelen eset?

Figyelt kérdés
Sajnos szégyen, amit le fogok írni, de ez az igazság. A legtöbb ember 13-18 éves kora között csókolózik először, nálam ez kitolódott 30 éves koromra.Ez arra vezethető vissza, hogy gyerekkoromtól kezdve nagyon félek a testi kontaktustól. Rendkívül félénk vagyok, amikor szóba kerülne a csókolózás. Ennek ellenére két évig volt barátnőm, most attól tartok, hogy ha újra lenne, megint ugyanaz a félelem kerítene hatalmába. Nem tudom, miért lehet az, hogy amikor intimebb dologra kerülne a sor, hatalmas félelem lesz úrrá rajtam, nem merek kezdeményezni, félek, hogy elrontom. Nem igazán tudom, mit tehetnék ezen gyermeteg dolog ellen. Gondolom hasonlót nem ismertetek. Volt olyan félelmem is, hogy elhúzza magát vagy pofon vág. Már a kezeimet tördelem, hozzá lökődnék, megérinteném, de valami eltántorít. Valóban nem hiszem, hogy találkoztatok még ekkora idióta emberrel felnőtt létére. Utoljára még egy magyarázat: annyira elégedetlen vagyok a külsőmmel, hogy attól is félek, azt mondja majd, hogy nekem ki sem lenne szabad menni az utcára ilyen kinézéssel. (főleg, ha csinos a lány). Ez megint szerintem korábbi verbális sérülések utóhatásai. Kamaszkoromban mondta nekem valaki, hogy ha idézem "ilyen fejem lenne, már rég bukósisakkal járnék az utcán" Valami oka csak van, hogy ezt kimondták.
2015. okt. 31. 12:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs semmi baj, valószínű valami történt veled a múltban, ami ez okoza. Vagy csak egyszerűen valamiért más vagy. Szerintem menj el pszichológushoz. Én is tervezek elmenni, nem ciki. Egyik ember sem tökéletes. Mindenkinek van valami zizje. Nem hinném, hogy a kommentelőktől pontos választ kapsz. Tényleg inkább olyannal kellene megbeszélned aki érti hogy kell ezt lekűzdened! Sok sikert :) Én biztos vagyok benne hogy helyes srác vagy.
2015. nov. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Honnan vagy ebben annyira biztos elárulod?
2015. nov. 2. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!