Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Albán muzulmán férfiakról mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Albán muzulmán férfiakról mi a tapasztalat?

Figyelt kérdés
25 éves lány vagyok, az interneten ismerkedtem meg egy szimpatikus 23 éves albán fiúval, nagyon felkeltette az érdeklődésem, de ugyan akkor félek is. Nem feltétlen vagyok rászorulva egy ilyen jellegű ismerkedésre, de a jó dolgokra mindig nyitott vagyok.
2018. márc. 8. 17:14
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
19%
Csupa jó
2018. márc. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
97%
Ha nem akarsz alárendelt és kiszolgáltatott kapcsolatban élni, ne fogj bele ilyenbe...
2018. márc. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
44%
Elrabolvából meg van az albán maffia? 😂😂😂
2018. márc. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
94%

Mondjuk Nők Lapjában pont írtak hasonló esetről,ahol a levélíró lánya hozzáment egy algír mukihoz.Imádják egymást és elvileg semmi gebasz.


Viszont... Egyszer egy muszlim nő mondta,hogy amelyik muszlim férfi arra,utal,hogy örülne,ha felvenné a nő vallását,ott húzni kell a nyúlcipőt,mert magad miatt kell erre a hitre térni,nem a pasi miatt.Ez meg már a térítés netovábbja,hellyel-közzel burkoltan(attól függ,a pasi,hogy adja be).


Na meg emellett fel kell készülni arra,hogy néha azt érzed,csak te alkalmazkodsz az ő szokásaihoz,akkora az eltérés.

2018. márc. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha koszovói albán akkor jobb ha hagyod a dolgot..
2018. márc. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

"amelyik muszlim férfi arra,utal,hogy örülne,ha felvenné a nő vallását"


biztos arra gondoltál, amit írtál?

2018. márc. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
gondoltam egy két elkeseredett ember ide pofátlankodik :) valószínűleg Te nem kellesz senkinek! Fiatal lány vagyok és érdeklődő mi ezzel a bajod? nem férjhez szándékozok még menni, vannak céljaim és mellette szeretném magam jól érezni, ha jön egy jó pillanat megélni, megismerni új embereket.
2018. márc. 8. 17:40
 8/30 anonim ***** válasza:
90%
7-es:pardon,arra gondoltam,hogy a nő felvegye a muszlim hitet,csak kimaradt egy névelő
2018. márc. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
93%

Egy albán pasi összejött neten egy bnommel

A csaj tanár, alig van pénze. A vége az lett, hogy a pasi ideköltözött, elvette -féleségül, nem dolgozik, mert nem tud magyarul és a nő tartja el.

Úgy vélem, zárd le a sráccal

2018. márc. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
64%

Az egyik kolléganőm hozzáment egy muszlim férfihoz.

Válás lett a vége és hazaköltözött.

2018. márc. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!