Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lanyok, akik zarkozott ferfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, akik zarkozott ferfit szerettek, hogyan viselitek?

Figyelt kérdés

Mennyi ido utan engedett kozel?

Barmi tapasztalatot irhattok a temaval kapcsolatban, sokat segitene.



2017. aug. 12. 12:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
56%

rettenetes egy zárkózott psi, én pár hónap után faképnél hagytam.

mint egy rakás szar, kb.

képtelen érzelmi kommunikációra, homályos beszél, képtelen világosan, egyértelműen kommunikálni.

nekem meg nincs kedvem szenvedni, amíg őurasága hajlandó kinyitni az ajtókat, és közel engedni.

az ilyenért nem kár.

2017. aug. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nalunk mar 11. Honapja megy ez, de nagyon nehez. Pont ugyan ez a helyzet amit te is leirtal.:/
2017. aug. 12. 13:33
 3/16 anonim ***** válasza:
33%
Ez az egész nem arról szól,hogy jaj,ő mennyire zárkózott érzelmileg...Hanem arról,hogy lesz..r téged.Nincs rá igénye,hogy foglalkozz vele,és neki sem arra,hogy veled törődjön.Én hagynám a f...szba.Elég volt egyszer az ilyenből.
2017. aug. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Az én barátom 7 év után sem volt hajlandó elmondani ha bármi baja volt... soha nem beszélt az érzéseiről, csak akkor amikor oda jutottam, hogy szakítok vele... akkor meg már tök felesleges volt
2017. aug. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én jól viselném,én is ilyen vagyok!
2017. aug. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
2017. aug. 12. 14:34
 7/16 anonim ***** válasza:

Általában én is elég zárkózott vagyok az elején de ha elkezdek valakivel ismerkedni akkor mindig átcsapok az ellentétbe, nyílt őszinte és egyenes talán túlságosan is egyenes vagyok. De még nem jutottam tovább néhány randitól egyszeresem.

Ha már jártok így sem nyílt meg, akkor az nagyon nem jó... :(

2017. aug. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nehezen. Nem teljes a kapcsolat, borzalmas, ha valaki nem képes megnyílni. Bocsánat, nem is lehet az ilyet kapcsolatnak nevezni.
2017. aug. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Igaz, en se tartom annak, igy eggyenlore..:/
2017. aug. 12. 21:21
 10/16 anonim ***** válasza:
Beszélj vele erről, ha nem juttok egyről a kettőre, hagyd ott. Ne szenvedj egy magábaforduló hapsi mellett.
2017. aug. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!