Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet meghódítani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet meghódítani egy zárkózott férfit?

Figyelt kérdés
A kiszemeltem egy igazi nehéz eset. Nekem sosem okozott gondot a flörtölés, de mintha róla leperegne minden. Pedig tudom, hogy szimpatikus vagyok neki, viszont nem akarom sem túlfeszíteni a húrt, viszont azért szeretném a nyulat úgymond kiugrasztani a bokorból. Egy zárkózott, de mégis fenegyerek, bár magabiztos, mégis visszahúzódó. Nektek van tapasztalatotok hasonlóval? hogyan csináltátok/csinálnátok?
2017. jan. 28. 19:15
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja, és minden nap találkozunk, mert a kollégám.
2017. jan. 28. 19:16
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha tudod hogy tetszel neki, már nem kell meghódítani...

Menj oda, és mondd el, hogy tetszik neked, mert valószínűleg nem tudja, és ezért nem mert kezdeményezni.

Bizony nők is kezdeményezhetnek manapság, nem a középkorban élünk...

2017. jan. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Huh ez én vagyok.

Azzal lehet meghódítani, hogy nem akarsz meghódítani. Ha igazi nőként viselkedsz, intelligens vagy.

2017. jan. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Én megtanultam már, amelyik pasi akar valamit az lép. Én is úgy voltam egy pasival, hogy láttam rajta, hogy bejövök neki, de nem lépett semmit. Egy év után meguntam és rákérdeztem én a dologra, mire közölte, hogy igen tetszem neki és szeret is velem lenni, de nem akar többet azért nem lépett. Szóval, örök igazság, aki akar valamit az lép.
2017. jan. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Sok türelem, ne várd el hogy "irányító, férfias" legyen a kapcsolat elején. Ha tudod, hogy tetszel neki, akkor simán menj oda hozzá, lehetőleg ne nagy tömegben, hívd el valahova beszélgetni, mutasd neki, hogy van esélye nálad, előbb-utóbb ő is lép valamit. Ja, és erre a pár hétre ha nem muszáj, ne próbálkozz másnál, ha megtudja, akkor valószínűleg nem akar majd vele versenyezni és inkább hagyja az egészet.
2017. jan. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
:) 3-as, ezen jót nevettem, hogy így magadra ismertél! Remélem azért csak árvitt értelemben vagy te... :)
2017. jan. 28. 19:37
 7/11 A kérdező kommentje:
:) lépeget ő szerintem, csak olyan aprókat, hogy alig észrevehető, és azoknak alapján azért még nem "kaphatom el", vagy hogy is mondjam. Mindig mindenen nevet, amit mondok, apró udvariasságok, hogy megjegyzi, hogy milyen kaját szeretek, és szól, amikor az van a kajáldában. Mellém ül, szinte mindig, mindenhol. A múltkor nagyon udvarias és megfontolt javaslatot tett nekem, hogy ha van kedvem, tartsak vele ebédelni. Mindig kéznél van, ha segíteni kell, és a múltkor még egy olyan valamit is beszerzett, amit csak megemlítettem. De tartja a távolságot, nem tartja a szemkontaktust, ha nem muszáj, és félek, ha hozzáérnék, még a kezét is elkapná... Szóval sehogy sem tudom mégsem megközelíteni, hiába tűnik a dolog olyan egyértelműnek
2017. jan. 28. 19:46
 8/11 anonim ***** válasza:

Mondjuk ki, figyelemes, de halál töketlen. Értem én, hogy eza 21. század és már egy nő is kezdeményezhet, de ha egy férfi ilyen szinten beszari úgy, hogy te értésére adtad, hogy bejön neked, azzal nem tudsz mit csinálni.

Ha nagyon unod már a banánt, kérdezd meg nyíltan, hogy szándékozik-e elhívni téged valahová munka után, mert szívesen megtudnál róla többet is.

2017. jan. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szabad megkérdezni, hogy mennyi ideje tart a flört?
2017. jan. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én decemberben figyeltem fel rá, de részéről már korábban is voltak jelek, amiket nem vettem észre. Viszont volt kb. 2 hét "kiesés" az ünnepek miatt, amikor nem találkoztunk.
2017. jan. 28. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!