Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Zarkozott ferfit szeretek....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zarkozott ferfit szeretek. Elveszithetem most, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szerelmem nagyon visszahuzodo, fel a kapcsolatol, a lanyoktol, a szextol, erzesektol. Bizalmatlan, senkit sem enged kozel magahoz. 10 honapja tart ez a valami koztunk.. Most eloszor beszeltem neki erzesekrol es megijedt. Pont ettol feltem es tartott ennyi ideig hogy kimondjam, most pedig nem tudom visszaforditani a szavaimat.

Mit tehetek?

Nem engedem el, szeretem ot, csak fogalmam sincs mit csinaljak vagy mondjak.

(O, 31 eves ferfi. )


2017. júl. 26. 20:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
21%
Szép kamu, de nem vesszük be.
2017. júl. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem kamuzok. Mert tennem? Azert vagyok itt hogy segitseget kerjek, ha normalis lenne ez az egesz tudnam mit tegyek de igy fogalmam sincs
2017. júl. 26. 20:07
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem lett volna jobb ha nem mondod el. Szerintem próbáld megtalálni az arany középutat a nem hagyod menni és a hagysz neki teret között. Amúgy meg igazából nem történt semmi. Ha 10 hónapja valami van akkor valamennyire csak "bírjátok" egymást, folytassátok amit eddig esetleg apró plusz lépésekkel.
2017. júl. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha ő is szeret téged,akkor ez elvileg neki öröm és nem teher.Viszont ha emiatt furán néz rád,nem is biztos,hogy ő a te embered.
2017. júl. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Ne ercsetek felre, tortent.. Egyutt vagyunk igazabol de megse. Azt se tudom hogy kezdjek bele. A lenyeg hogy o ha ranez egy lany arebb megy stb.. Szexelt mar, nagyon keson, de talan 1 2 lannyal hiszen fel. szoszerint idezem:"meg a szextol is felek". Nalunk megtortent honapok utan ( attol szamitom a 10. Honapot) a mai napig szegyenlos zavarba van stb..

Kerdeztem tobbszor az elejen mert nem ismerkedik? Azt mondta mert akkor beszelnie kene magarol, o nem bizik senkiben.

2017. júl. 26. 20:27
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát nem vagytok egyszerűek az biztos... :D
2017. júl. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Pont ezért nem foglalkoznék ilyen pasival, csak szenvedsz miatta. Érjen meg érzelmileg és tudjon idővel megnyílni, egy kapcsolat anélkül nem működik. Akkor inkább legyen szingli...de 10 hónap után még itt tartani, nem érzed úgy, hogy az idődet vesztegeted?
2017. júl. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nagyon sokszor mondjak neken ezt, es biztos hogy igazatok van. De szeretem ot, a furcsasagaival eggyutt. De latom hogy valtozik o csak nagyon lassan.

Hogy hozzam most helyre?

2017. júl. 26. 21:04
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem volt meg baratnoje. Mindig elmenekult + szerintem senki se tartott ki mellette max par hetig.
2017. júl. 26. 21:06
 10/12 anonim ***** válasza:
Adj időt neki. De feltételekkel, hogy legyen súlya. Legyen ideje átgondolni. Mond meg, hogy szerelmes vagy belé, szeretnél vele kapcsolatot, de nem akarsz nyomulni, és nem keresed többé. Ha eldöntötte mit akar, tehát igen/nem akkor keressen augusztus közepéig.
2017. júl. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!