Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tippeket szeretnék kérni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tippeket szeretnék kérni zárkózott lányhoz!?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Friss a kapcsolat, elcsattant már az első csók, sőt több is.

Munka miatt sajnos elég ritkán tudunk találkozni, de erre ott a facebokk jobb nem lévén.


Nagyon zárkózott lányról van szó, gátlásos is és nehezen bízik meg az emberekben , mert fél a csalódástól. Ez eddig teljesen rendben is van , tiszteletben tartom az ilyesmit, ez mindenkiben megvan, bennem is.


Ellenben sajnos így néha gondolat olvasónak kell lennem, hogy épp mit szeretne mire vágyik, folyamatosan azon gondolkodom, hogy én gyorsabban haladnék mint ő , de nem szeretném lerohanni , mert nagyon megkedveltem és nem akarom elrontani.


Tetszik, hogy ilyen óvatos, ebből tudom, hogy legalább nem ugrik fejest bármilyen hülyeségbe és nekem pont ilyen partnerre van szükségem, én épp ezért tudok már most jobban megbízni benne.


Megrémisztik az érzései és az is ha azt mondom nagyon megkedveltem. Elmondta, hogy van egy saját kis világa odabenn ahová ritkán és kevés embert enged be, és erről nagyon őszintén beszélt.

Én hülye, pedig erre azt mondtam, hogy ha őszintén beszél erről akkor az valójában az első kis lépés afelé , hogy engem is beengedjen, mert ha azon gondolkodik beenged, de erről nyíltan beszél amolyan " paradoxon ". Félek ezzel túl tolakodó voltam .


Megkérdeztem, hogy a következő találkozónkon mi az amit sajnálna ha nem történne meg. Azt mondta az ölelések és a csókok.

Szóval akarja ő ezt .. csak na, értitek. :)


Tippeket szeretnék kérni, esetleg tapasztalatokat, hogy hogyan lehet szépen apránként kicsomagolni egy ilyen szép kis zárkózott lelket anélkül, hogy megrémíteném és bezárkózzon.

Rózsát már kapott, tök jó volt. Moziban a Balerinát is megnéztük, szuper volt. :)


Előre is köszi .


20/L,30/F



2017. febr. 1. 14:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint világ életemben zárkózott típus voltam, bár talán ennyire mégsem. De alapvetően mindig csendes és zárkózott voltam, szintén 20 éves, szóval megpróbálok tanácsolni valamit. :)

Elsősorban azt írnám le, hogy (kor ide vagy oda) rettenetesen aranyos és érett vagy! A párom jutott eszembe erről, talán belül Ő is ilyesmiken szokott néha gondolkodni velem kapcsolatban. Tény, hogy belőlem is nehéz néha kicsikarni, hogy mi jár a fejemben, de ebben nekem az segített, hogy a párommal beszéltünk erről. Zavarta őt is, engem is, azóta pedig igyekszem a legnyíltabban beszélni Vele mindenről. (Erre esetleg rátérhettek, ha már nyíltabb lesz).


Félretéve engem, talán az lenne a legjobb, ha hagynál neki időt. Szerintem ez a legjobb amit tehetsz, hiszen ha valamivel tényleg lerohanod, elijesztheted. Szerintem idő kell neki, hogy azt lássa, x idő elteltével is ott Vagy mellette és megbízhat Benned. Vannak emberek akiknek több idő kell a bizalomhoz, viszont ezért nem hibáztathatod a mai világban. Jóval értékesebb egy ilyen lélek, mint az ellentetje.

Mindenképp szervezzetek közös programokat, amit mindketten élveztek, és ha úgy érzed, már kezd bízni, akkor mond el neki mit érzel. (Konkrét programokat nem nagyon tudok tanácsolni, mert nem tudom miket szerettek csinálni).


Szerintem azzal sem voltál tolakodó, amit leírtál. De mindenképp a kommunikáció a kulcs, éreztesd, hogy fontos a számodra és szépen apránként haladjatok előre együtt. Idővel biztos meg fog nyílni, de ezt senki nem tudja mennyi idő pontosan, még Ő sem.


Sok boldogságot! :)

2017. febr. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem keress mégfiatalabb lányt...
2017. febr. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Így van adj neki idő! Aranyos lány lehet, ne ijeszd el. Akarja Ő csak fél a "valóságtól". Tényleg ne kapkodd el, legyél vele nagyon kedves és figyelmes. Tehetsz néha kicsit komfortzónán kívüli megjegyzéseket de csak néha, ne folyamatosan erőltesd. Én drukkolok sok sikert!
2017. febr. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

1. Idő kell és nem az együtt töltött élmények minősége a hangsúlyos, hanem az együtt töltött STABIL idő. időidőidőidő IDŐ :)


2. Stabilitás. Megbízhatóság.


3. A kommunikációról kommunikáljatok :D Szóval... Ha nem hisztizik amiatt, hogy nem tudod, hogy mit akar, az már jó. De azért elmondhatod neki, hogy Te néha napján azért szeretnéd tudni, mert akkor a kedvére tehetnél. De ahogy megismered úgy majd tudni fogod egy időután már a reakciójából. Mindenesetre ha problémázna azon, hogy miért nem tudod, hogy mit akar, akkor azt le kell szögezni, hogy: "Ha valaki azt akarja, hogy a másik tudja, hogy mit akar a valaki, akkor mondja meg a másiknak." Szóval azért bátorítsad a kommunikációra. :)


Nekem világ életemben a csendes lányok tetszettek annak ellenére, hogy nagyon aktív ismerkedős figura vagyok, mindig az introvertált csajok fogtak meg... Azok keltették fel az érdeklődésemet. A stabil udvarlás szép lassan megnyitja őket, és bizalom épül. Szerintem az első kettő pont az udvarlásnál hangsúlyos, a harmadik a kapcsolatnál már. HAJRÁ!


Amúgy olvasva, amit írtál... szerintem jól csinálod. :)


20 F

2017. febr. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Kicsomagolni? Sehogy. Nem tudod erőltetni a barátnődet, hogy szerelembe essen irántad, mint ahogy egy rózsát sem tudsz erőltetni, hogy kinyíljon, mielőtt készen állna rá.

A nők inkább rózsák, nem dobozok! ;)


Hagyd, hogy a saját tempójában közeledjen, ne erőltess semmit. Ne lógj állandóan a fülén facebookon, hagyd, hogy az idő 70-80%-ában ő keressen téged, így teszed neki kényelmessé és erezni fogja, hogy nem erőlteted túl.


Igazából a te dolgod csak annyi, hogy mindig leszervezel vele egy randit, amikor keres és amikor találkoztok, figyelmes, érdeklődő és szórakoztató vagy, valamint kezdeményezel a szex irányába (ezt is a reakcióinak megfelelően), minden más, beleértve a kapcsolat szorosabbra fűzését is az ő dolga.


Moziba ne menjetek, nem tudtok egymásra figyelni. Kávézó/teázó/igényes pub/billiárd/bowling/jó időben séta vagy piknik, ahol tudtok egymásra figyelni és jól érezni magatokat.

Ajándékokat is csak akkor, ha már egy stabil kapcsolatban vagytok pár hónap után, különben azt érezheti, hogy meg akarod vásárolni a szexet/szerelmét/társaságát, nem szívből jön.

2017. febr. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Jaj ez nagyon nyálas.
2017. febr. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Részben én is introvertált vagyok, ha ismerkedek akkor igen.

Munkában pedig más, ott mindenkivel nyitott.. lévén hogy vagyunk vagy 100-an és mindenki mindenkinek sziázik, hellózik, akkor is ha a nagyanyám lehetne.


Köszönöm az eddigi válaszokat, jól esik biztatás és az alátámasztás is.


Jelenleg azon gondolkodom, hogy hová is vigyem. Sajna elég szűkösek a lehetőségek. Ő is inkább sétálni menne, de elég cidri van ugye.


A legegyszerűbb az lenne ha vendégül láthatnám, de azt nem akarom erőltetni neki.


A környéken lassan végig járjuk az összes kávézót, már pontozzuk is a helyeket titokban . :D

Az ilyen helyekkel már az a baj, hogy jönnek mennek az emberek és látom rajta, hogy a környezet kizökkenti a mély beszélgetésekből.


A " kicsomagolás " már a közös hasonlatokból kialakult nyelvezetünkből jött. ;)

2017. febr. 1. 16:19
 8/10 anonim ***** válasza:
Hétvégére már elolvad a hó és 15 fok lesz :) Jó az a séta tavasszal... amúgy meg Billiárd, csocsó, bowling, darts, léghoki stb? Egy csomó játék van a kocsmákban, pubokban :)
2017. febr. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A kicsomagolás is helytálló megnevezés, csak az az ágyjelenetnél. ;)


Amúgy áthívhatod magadhoz is, főzöl neki valamit, hozzon egy üveg bort, amit szeret. Ha eddig nem voltál túl nyomulós és megbízik benned, teljesen jó randihelyszín az is.

2017. febr. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is nagyon zárkózott voltam korábban, valamennyire sikerült kinőnöm. Amit az előzőekhez hozzá tudok tenni, hogy a zárkózott emberek elég bizonytalanok önmagukban, és nem olvassák jól a kommunikációs jeleket. Ezért fontos, hogy mondd ki konkrétan amit gondolsz, érzel. Pl. mondd ki, hogy szereted, és hogy komolyan járnál vele, hogy mostantól ha ő is szeretné, egy párnak tekinted magatokat. Ha csak úgy vagytok, mint sokan, hogy "sosem mondtuk ki, de volt már csók is, ezért ez azt jelenti, hogy járunk", akkor a lány lehet végig bizonytalan, hogy mit is gondoljon a kapcsolatról.


Ha a kapcsolatotok helyzetét tisztáztátok, utána az is fontos, hogy felvállald őt. Ha teheted mutasd be egy-két barátodnak, vagy a testvérednek, úgy mint barátnődet. Erről tudni fogja, hogy nem csak őt szédíted, hanem tényleg komolyan gondolod amit mondasz.


És még valami, az hogy nem rohanod le, hanem lassan haladsz az jó, de ha a lány olyan félénk, mint én voltam régen, akkor lehet, hogy sosem derül ki, mikor áll készen bármire is (pl. első szex), mert nem tudja, hogyan jelezze feléd. Szóval ha csak vársz és vársz és amúgy minden stabilnak és okésnak tűnik, próbálj óvatosan továbblépni.


Sok sikert!

2017. febr. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!