Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet kiábrándulni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kiábrándulni belőle? Tippeket várok

Figyelt kérdés

30-as lány vagyok, beleszerettem egy, a korosztályomhoz tartozó pasiba, aki párkapcsolatban él.

egy nem jól működő kapcsolatban, amiből kifelé kívánkozik saját elmondása szerint.

nemsokára talizni fogunk, eddig csak neten át beszélgettünk.

számomra ez az érzés váratlanul jött, most egyszerűen nem fér bele az életembe egy kapcsolat, és a sok múltbeli csalódás miatt is inkább maradnék egyedül, de ez az érzés elég erős.

szóval szeretnék nem szerelmes lenni, elfelejteni őt.

lécci, ne mondjátok, h. engedjek a kísértésnek, mert most tényleg nem menne a dolog...

hogyan felejtsem el?

az, h. a barátnője háta mögött velem flörtölget, máris egy rossz pont, az, hogy csak mondja, hogy rossz a kapcsija, de mégsem zárta le, szintén rossz pont.

mit tegyek? mondjam le a talit? (ami nem randi, hiszen páerja van, csak sima találkozás lenne, bár ki tudja, hová fajul.)

csak normális emberek válaszoljanak. köszi



2016. júl. 20. 07:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy ezt írom, de akkora gyök 2 vagy már nem azért. Eleve számíthattál rá, ha már írogattok egymásnak, hogy egyszer lesz belőle tali. Ami meg is lett, te meg erre beijedtél és előjön a lelkiismereted, hogy akkor most még se kéne, meg az, hogy most nem is fér bele..stb.

Még is, mire számítottál, mikor neten beszélgettetek úgy őszintén? Akkor nem jött elő a lelkiismereted hogy egy olyan pasival levelezel, akinek van barátnője? És arra számítottál hogy ez marad csak netes beszélgetés? Ne legyél már 30 évesen ennyire naiv kislány!!


Őszintén mondd meg neki, hogy mi a helyzet és kész! Ha már hitegetted, akkor vedd azt a bátorságot is, hogy kerek perec közlöd vele őszintén, hogy neked miért nem alkalmas ez a dolog!

2016. júl. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Mond le a talit,most még nem késő,mielőtt még jobban bele gabalyodnál ebbe az egészbe.

Szerintem.

2016. júl. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mondd le a talit!
2016. júl. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
mi munka kapcsán beszélgettünk, nem ismerkedésnek indult, és én mindig is tekintettel voltam a barinőjére, ő alakította úgy a dolgokat, h. abból kitűnt, benne lenne többe is, én nem biztattam semmivel.
2016. júl. 20. 07:52
 5/12 anonim ***** válasza:
Találkozz vele, úgysem bírsz magaddal, amíg nem látod élőben, milyen. Utána majd meglátod. Lehet, hogy ő is arra vár, hogy találkozzatok, utána könnyebben lezárja a kapcsolatát. Ha mégsem, akkor spuri.
2016. júl. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha a munka kapcsán csinálja, akkor az is lehet, hogy ő a céges dugógép. Vannak ilyen pasik, akik feleség, gyerekek mellett végigmennek egy fél cégen, bárkin, akinek két X kromoszómája van. Ez is benne van a pakliban. Az ilyen sosem válik el, amíg ki nem b...szák a cuccait egy hazahozott tripper miatt. A feleségük is sokáig szokta tűrni a játékot, ismeri a pasit, tudja, hogy ilyen.
2016. júl. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

más-más területen dolgozunk, nem családos ember.

félmeztelen képet már kaptam tőle...

2016. júl. 20. 08:01
 8/12 anonim ***** válasza:

"egy nem jól működő kapcsolatban, amiből kifelé kívánkozik saját elmondása szerint."

megmondhatod neki, hogy nagyon sajnálom, hogy így jártál.

aztán eldöntheti, hogy kiszáll, és újrakezdi veled.


"most egyszerűen nem fér bele az életembe egy kapcsolat"

én is ezt mondom, amíg nem vagyok szerelmes. természetesen belefér az életembe, hogy valakivel bizalmas beszélgetéseim legyenek, új dolgokat csináljunk együtt, sokat szeretkezzünk. mivel ettől más területeken is jobban működsz. jobban pörög a munka, jobb a kedv, minden egyszerű és természetes.


"hogyan felejtsem el?"

korodbeli vagyok én is, és egy dolog vált be. megszakítani a kapcsolatot. ez nem is olyan rossz, mint ahogy hangzik. attól ő még kereshet téged, és te még kicsit reménykedhetsz, hogy egyszer üzenetet küld, hogy szakított a csajjal. de amíg távol vagytok egymástól, megindul lassan az elszakadás is, ha akarod. persze segít, ha közben másokkal találkozol, nem csak otthon forogsz magadban, hogy mi lett volna, ha.


"mondjam le a talit? (ami nem randi, hiszen páerja van, csak sima találkozás lenne, bár ki tudja, hová fajul.)"

ez csak illúzió. a randi azt jelenti, hogy találkozó. nincs ilyen kategória külön. ha férfival találkozol, az randi.

szerintem ne mondd le. és ne menj el. hagyd a francba.


ha tényleg el akarsz tőle távolodni, ez jó módszer. remélhetőleg megharagszik annyira, hogy ne keressen többet. bár úgyse.


vagy mondd meg, hogy így nem találkozol vele, hogy nője van. te mondtad, ki tudja, hova fajul.

2016. júl. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

köszi

eddig volt kb. 7 kapcsolata, mind gallyra ment, ez azért árulkodó.

plusz ha össze is jönnénk, egyszer az én hátam mögött is kavarhat mással.

2016. júl. 20. 09:16
 10/12 anonim ***** válasza:

igen, akinek volt kapcsolata, az mind galyra ment, ez pure logic.


ha egyedül attól félsz, hogy veled is ez lenne: hagyd, hogy bizonyítson.


1. ott hagyni a nőt

2. lassan haladni veled.


szerintem az, hogy lefekszetek egymással, és rájön, hogy veled minden csodaszép, mayimum rövidtávon működik. mivel elfogadtál egy kedvezőtlen helyzetet, ti. hogy 2. vagy.


ha tényleg fontos, rászánhatod az időt. szerintem őszinte is lehetsz vele (másképp nem is érdemes), csak figyelj, hogy jó irányba változnak-e a dolgok. engem már értek nagy meglepetések, jók is, rosszak is.

2016. júl. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!