Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet kiábrándulni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kiábrándulni belőle? Tippeket várok

Figyelt kérdés

30-as lány vagyok, beleszerettem egy, a korosztályomhoz tartozó pasiba, aki párkapcsolatban él.

egy nem jól működő kapcsolatban, amiből kifelé kívánkozik saját elmondása szerint.

nemsokára talizni fogunk, eddig csak neten át beszélgettünk.

számomra ez az érzés váratlanul jött, most egyszerűen nem fér bele az életembe egy kapcsolat, és a sok múltbeli csalódás miatt is inkább maradnék egyedül, de ez az érzés elég erős.

szóval szeretnék nem szerelmes lenni, elfelejteni őt.

lécci, ne mondjátok, h. engedjek a kísértésnek, mert most tényleg nem menne a dolog...

hogyan felejtsem el?

az, h. a barátnője háta mögött velem flörtölget, máris egy rossz pont, az, hogy csak mondja, hogy rossz a kapcsija, de mégsem zárta le, szintén rossz pont.

mit tegyek? mondjam le a talit? (ami nem randi, hiszen páerja van, csak sima találkozás lenne, bár ki tudja, hová fajul.)

csak normális emberek válaszoljanak. köszi



2016. júl. 20. 07:15
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

én nem akarok lefeküdni most vele, az h. érzek iránta valamit sokkal többről vagy másról szól, mint a dugás.

de ez az érzés alaposan megcsappant így, h. a nője mellett foglalkozik velem, sokat elmond róla. (ez így kényelmes neki, gyáva/lusta szakítani.)

és az sem tetszik, h. kereken megmondta, h. neki már kevés, h. csak beszélgetünk, testiségre vágyik.

ez túl gyors tempó, főleg, h. szakítani még mindig nem szakított.

2016. júl. 20. 09:40
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem érthetetlen, hogy lehet valakibe levelezés alapján beleszeretni. Majd ha személyesen találkozol vele, lehet, nem is olyan, mint amilyennek gondolod. Egy találkozást azért megér, de elmondhatod neki a véleményedet, hogy nagyon nem szép tőle, hogy a párja mellett másokkal is találkozik (biztos nem te vagy az egyetlen), és legközelebb akkor közelítsen feléd, akkor írjon, ha már szabad ember, és ha már tudja, hogy mit akar, kit akar. Ha esetleg az a párja a felesége, akkor felejtsd el, akkor el se menjél a randevúra, egyszerűen nem válaszoljál neki, ha ír. Majd az idő elfelejteti veled.
2016. júl. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!