Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lanyok, akik zarkozott ferfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, akik zarkozott ferfit szerettek, hogyan viselitek?

Figyelt kérdés

Mennyi ido utan engedett kozel?

Barmi tapasztalatot irhattok a temaval kapcsolatban, sokat segitene.



2017. aug. 12. 12:32
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Probaltam tobbszor, latom is hogy probal valtoztatni, ( ha nem probalna mar reg kileptem volna ebbol) de mindig visszazokken a sajat kis vilagaba. :/
2017. aug. 12. 23:15
 12/16 anonim ***** válasza:
Ördögi köröket futtok. :) Voltam hasonló helyzetben, hidd el, ő nem fog megváltozni. Ilyen személyiség, nem tudsz mit csinálni vele.
2017. aug. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Igazad lehet:/ koszonom a velemenyed!
2017. aug. 12. 23:20
 14/16 anonim ***** válasza:
Azt is tudom, hogy sokáig fogsz őrlödni, de egyszer minden jobb lesz majd. Kitartást! Mindenkinek meg kell járnia az útját. Gondolj arra, hogy értékes időt pazarolsz. Lehetnél egy olyan ember mellett, akivel ezerszer jobb lenne.
2017. aug. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Másképp értelmeztem a zárkózottat. Mert hogy az én párom is az de nem felém. Hanem úgy egyáltalán. Nehezen nyílik meg sok ismeretlen előtt, zavarban van stb. De velem normálisan viselkedik, szeret, ölel puszilgat. Ezt jelenti ha zárkózott valaki. Ha veled ilyen pusztán nem érdekled eléggé.
2017. aug. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

O mindenkivel ilyen.. Ra se mer nezni az emberekre. Nalam mar azert jobban megnyilt persze, de meg mindig felenk nagyon sokszor. Ami leginkabb zavar hogy nem igazan mer beszelni, vagyis ha valami melyebbrol szeretne beszelni olyan mint egy gyerek, mintha felne rakerdezni vagy kimondani dolgokat. Pl.: Mondtad hogy szere.. Hagyjuk, butasag..

Es hiaba gyozkodom nem beszel tovabb.. Mindig ezt csinalja.

2017. aug. 13. 17:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!