Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Albán muzulmán férfiakról mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Albán muzulmán férfiakról mi a tapasztalat?

Figyelt kérdés
25 éves lány vagyok, az interneten ismerkedtem meg egy szimpatikus 23 éves albán fiúval, nagyon felkeltette az érdeklődésem, de ugyan akkor félek is. Nem feltétlen vagyok rászorulva egy ilyen jellegű ismerkedésre, de a jó dolgokra mindig nyitott vagyok.
2018. márc. 8. 17:14
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
köszönöm! egyenlőre még csak a találkozást vetette fel, elvileg magát vallásosnak tartja, de nem gyakorolja. elég sok olyan dolgot csinál, mutat videóban képen a minden napjából amit bármi más pasi csinál itthon. nem tűnik teljesen más világnak. és mellesleg nagyon jóvágású fiú. Tiranában lakik. de persze hazudni és mutatni bármit lehet :)
2018. márc. 8. 17:48
 12/30 anonim ***** válasza:
68%
Láttad az Elrabolva 1. és 2. részét? "Marco Tropojából"... Semmi jóra ne számíts :D
2018. márc. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket, de jobban örülnék tapasztalatoknak, saját szemmel látott dolgoknak. nem amerikai filmekre szeretnék hagyatkozni..maffia itthon is van ;)
2018. márc. 8. 18:00
 14/30 anonim ***** válasza:
92%

Nekem török sráccal volt dolgom egy rövidebb ideig. Muszlim. A lényeg a lényeg hogy bár nagyon jól kijöttünk a vallási és ebből következően a világról alkotott képünk hogy kinek hol a helye a társadalomban baromira éltető volt.


Mondom ezt úgy hogy én is így álltam a dolgokhoz.


Volt benne némi birtoklási vágy. Ismerkedtünk nem jártunk de nem bírta elviselni ha pl a társasagba ahova mentem fiúk is voltak. Stb stb.


Más világ hidd el. Nagyon nehéz ezt összeegyeztetni. Hamar beláttam hogy nem fog menni így véget vetettem a dolognak mert egyébként egy jó lelkű értelmes srác volt és nem akartam hitegetni.


24N

2018. márc. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Bocsánat elirta. Nem éltető hanem eltérő
2018. márc. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen vagyok rászorulva egy ilyen jellegű ismerkedésre... - ne haragudj, de ez annyira gyomorforgato egy mondat volt... tok mindegy, kirol szol a kerdes, ha igy allsz hozza eleve, akkor inkabb hagyd ot beken.
2018. márc. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
54%

Valaki árulja már el, hogy ugyan mi okból kifolyólag tudtok folyamatosan albán, török, szíriai, izraeli és főleg ezekből a régiókból jövő férfiakba botlani interneten, hacsak nem célzottan akarsz ismerkedni ilyen férfival.


Most komolyan, 15 éve használom az internetet, de még soha egy szót nem váltottam szlovén vagy szerb lánnyal pl. (sem más külföldivel).


Komolyan érdekel mert egy ideje feltűnt, hogy a magyar lányok "véletlenül" mindig albán férfiakba botlanak. Arról sosem szól kérdés, hogy holland, ír vagy svéd férfival ismerkedik éppen.


Egyébként többnyire csupa jó dolog jött Albániából. Országos maffiahálózat, emberkereskedelem, stb., hiszen mind tudjuk mennyire liberális, békés és emancipált népről van szó. Soha egyetlen konfliktus... Bezzeg a bunkó, primitív, elmaradott magyar férfiak!

2018. márc. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
95%

"Valaki árulja már el, hogy ugyan mi okból kifolyólag tudtok folyamatosan albán, török, szíriai, izraeli és főleg ezekből a régiókból jövő férfiakba botlani interneten, hacsak nem célzottan akarsz ismerkedni ilyen férfival. "


Mert ők keresik tudatosan az európai nőket.

Én is rengetegszer botlottam beléjük, és nem, nem társkeresőn.


Nyilván egy szlovák lánynak nem célja egy magyar pasi. Miért járna vele jobban?

2018. márc. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
42%

#18 azért mert jóképűek a török, albán, olasz, spanyol stbb férfiak.

A városban ahol lakom sok albán lakik és nagyon jó lelkű szorgalmas, rendszerető, dolgos jóindulatú emberek. Soha rosszat nem hallottam felőlük A sok rosz indulatú irigy paraszt magyarral ellentétben. Ha ennyire tartasz tőle meg előitéleteid vannak kíméld meg magadtól őt.

2018. márc. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

bárhogy raktam volna fel a kérdést, valaki biztos talál valami kötekedni valót..

hát igen érdekes, rám is írnak, most tanulok külföldön az összes pakisztán fiú próbálkozna az európai lányokkal.. és elégé zavaró tud lenni.

Ez a srác érdekkel mert kedves, jól néz ki, és más hogy udvarol, mint a magyar, szeretek új országot felfedezni. Nem szoktam bárkivel beszélgetésbe bonyolódni, vele ez most megtörtént és jól érzem magam. pontot rakhatnánk erre a kérdésre?

2018. márc. 8. 19:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!