Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi van a harmadik eséllyel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nacui kérdése:

Mi van a harmadik eséllyel?

Figyelt kérdés
Mindenki a második esélyről mesél, erről vannak filmek, párok újra össze jönnek happy and. De mi van akkor ha 2 szakítás után még mindig ég a láng mind két félnél. Van valaki akinél bevált már a 3. esély?
2017. dec. 5. 13:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Második, harmadik, vagy akárhányadik esélynek is kizárólag akkor van értelme, ha vannak valós intézkedések mögötte. Kiderült, hogy mit csináltunk rosszul? Tudjuk, hogy mit kéne tenni, hogy legközelebb működjön? Van tervünk arra, hogy ezt hogy visszük véghez?

"Csak úgy" nincs értelme még egy esélynek.

2017. dec. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Hát az én környezetemben senkinek nem vált be igazán a 3. esély... egy párnál "működik", de ott kb. megelégszenek egymással, mert jobbat nem kaptak :S.


Én úgy vagyok vele, hogyha egyszer elromlik vmi, és mindkét fél tudja, min lehet/kell javítani, akkor még egyszer akár érdemes is megpróbálni. Ha másodszorra is elromlik és hasonló dolog miatt, akkor naiv/hülye az, aki megpróbálja harmadjára is, mert már látta, hogy nem vált be elsőre sem. Akkor sem, ha van ott láng. Egy párkapcsolathoz nem elég csak a szerelem.

2017. dec. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!