Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi van a harmadik eséllyel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nacui kérdése:

Mi van a harmadik eséllyel?

Figyelt kérdés
Mindenki a második esélyről mesél, erről vannak filmek, párok újra össze jönnek happy and. De mi van akkor ha 2 szakítás után még mindig ég a láng mind két félnél. Van valaki akinél bevált már a 3. esély?
2017. dec. 5. 13:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Én a másodikban sem hiszek, nemhogy az ilyen szánalmas "se veled, se nélküled" kapcsolatok létjogosultságában, teljesen felesleges ennyire erőltetni azt, ami nem működik. A szerelem meg önmagában édeskevés egy jó kapcsolathoz, szóval ez sem kifogás semmire.
2017. dec. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
A harmadik esely azok buntetese akik lassan tanulnak. A filmeket ne keverd ossze a valosaggal.
2017. dec. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
A második esély is hülyeség. Filmek a Halálcsillagról is szólnak, aztán abból sem működött a második sem.
2017. dec. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ha már válaszolni akartok a kérdésemre válaszoljatok ergo: "Van valaki akinél bevált már a 3. esély?"
2017. dec. 5. 13:37
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Értsd meg, hogy a legtöbb ember nem olyan hülye, buta, ostoba, hogy eljusson a 3. esélyig.
2017. dec. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Adtam a férjemnek 3.-at, mert mert naív voltam, de csak az lett a hála, hogy folytatta a megcsalást, így most válok. Ergó nekem nem vált be és szerintem nincs is értelme a 2.-nak sem, mert kutyából nem lesz szalonna. 35N
2017. dec. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem vált be. Igen, égett a láng, de a vágy nem elég egy kiegyensúlyozott, boldog élethez. Ahogy írták még, kutyából nem lesz szalonna.
2017. dec. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Már a másodiknak sincs értelme. Persze, meg lehet próbálni sz.rból várat építeni, de csak ideig óráig fog működni.

Adtam én elég sok embernek elég sok esélyt, egyik sem érte meg és egyik sem működött. Ami elsőre nem működik nem fog másodjára sem.

2017. dec. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Beválhatott volna, HA.......
2017. dec. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mindenre van példa, mindenki maga dönti el mennyi esélyt ad,aztán vagy be jön vagy nem ,
2017. dec. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!