Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Plátói szerelem, ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Plátói szerelem, ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Adott egy csodaszép lány, akivel egy faluban nőttünk fel, gyerekkorunkban a legjobb barátok voltunk, mondhatni gyerekszerelem volt közöttünk, részemről pedig ez a szerelem egészen mostanáig tart még.

Jelenleg abban a helyzetben vagyok, hogy pár hétig ez a lány elszállásol a budapesti albérletében. (én még mindig a falun lakok, ő már 1 éve felköltözött)

Egyszerűen nem merek közeledni feléje, pedig a lehetőségem teljesen adott a jelen szituációban. Az a baj, hogy a lánynak van valakije, akivel akkor ismerkedett meg, mikor felköltözött Pestre, es aki, mellekesen, legalább 6-7 evvel idősebb nála. Így már az első próbálkozásomat hárította, mivel elvileg járnak, de mikor konkrétan rá kérdeztem, a lány húzta a száját és azt mondta, hogy "Barátom? Nem, nem... Csak valami olyasmi".

Dugópajtik, nyilvánvaló, de ezt a lány nem meri úgymond bevallani, viszont olyannyira rajong a fickóért, (pl. a nyakába ugrik, ha meglátja, folyamatosan hozzá akar érni, áradozik róla, mindennap látni akarja, kiszolgálja stb.) hogy az már többnek látszik, mint ami...

Na és ez a fickó át szokott jönni hozzánk az albiba, és valahogy rájött, hogy én fülig szerelmes vagyok a lányba, s innentől kezdve direkt provokál. Ha kettesben vagyunk, elmeséli, hogy miket szoktak csinálni az ágyban, gúnyosan rá kérdez az én nemi életem hogylétére, megjegyzéseket tesz a lány külsejére, szexuális technikáira, a csajozásról tanít engem, mintha 5 éves lennék stb.

Ez engem rendkívül bosszant, bár nyugis csávó vagyok, nem fogok a torkának ugrani, de visszabeszélni se lehet neki, mert egyszerűen újra leteremt valami bántó reszponzzal, hogy aztán megint te érezd kényelmetlenül magad.. a lány is észrevette a dolgot, rá is szól, ha elkap egy ilyen beszólást, a fickóra, de az csak röhög rajtunk/rajta, és még durvábban szól be nekem.

Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogyan tud annyira odalenni egy ilyen bunkó fazonért. Beszéltem vele erről, azt mondta, hogy a srác csak azért ilyen, mert nem szereti, ha más férfiak is legyeskednek körülötte, és négyszemközt, vele, természetesen teljesen más.

Na persze.

Mindenesetre nagyon szeretném, ha szakítanának, mert nem jo irányba viszi a lányt. És ezt csak nem azért mondom, mert féltékeny lennék. Az vagyok, ez tény, de objektiven szemlélve is, úgymond elkvásítja, és ez a lány nem ezt érdemli. Tudom, hogy vajmi kevés esélyem van labdába rúgni a "vetélytársam mellett", már ami a külsőséget, a "macsó alfaságot" és a rajongás mértékét illetti, de szeretném végre magam mellett tudni a lányt.

Ti mit tennétek a helyemben? A várakozásból már kezd elegem lenni. :(


19/F



2017. jún. 15. 14:05
 1/3 anonim válasza:

Ez egy elég kényes szituáció.

Kicsit úgy hat, mintha a pasi részéről lenne csak barátság extrákkal, a lány pedig többet szeretne.

Túl sok lehetőséged nincs, mert amíg Ő nem veszi észre saját magát, addig teljesen tehetetlen vagy, viszont amint van egy "kitörési pontod" értsd: szétmennek, akkor mindenképpen jelezd, hogy mit érzel iránta. Onnantól kb. 30% esélyed van az igenre, de ha nemet mond, akkor viszont tovább tudsz lépni azzal a tudattal, hogy legalább megpróbáltad. :)

(A helyzet leírása a saját kis agyszüleményem, és a benne foglaltak nem biztos, hogy helytállóak)

23/F

2017. jún. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

" Az a baj, hogy a lánynak van valakije, akivel akkor ismerkedett meg, mikor felköltözött Pestre, es aki, mellekesen, legalább 6-7 evvel idősebb nála. Így már az első próbálkozásomat hárította, mivel elvileg járnak, de mikor konkrétan rá kérdeztem, a lány húzta a száját és azt mondta, hogy "Barátom? Nem, nem... Csak valami olyasmi".

Dugópajtik, nyilvánvaló"


Ebbe a lányba fiatal kora ellenére cseppnyi erkölcs sem szorult, ez nem elég taszító?

2017. jún. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Míg te erre a lànyra vàrsz addig sok esély is elúszik hogy te más csodaszép lànnyal boldog légy!Majd észre fogod ezt venni de akkor már nem leszel szerelmes ebbe a lànyba!Nyisd ki a szemed!
2017. jún. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!