Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Belédszerettem és ezért be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belédszerettem és ezért be akarom fejezni, ez így jó?

Figyelt kérdés
3 hónapja ismerek egy srácot, szexkapcsolat lett belőle. Sajnos nem 'ömleng' annyira mint szeretném..az írkálások is megritkultak bár keres, de most már mindenre érzékeny vagyok és mindent észre veszek, azt is hogy nem becézget annyit. Nem érzem azt hogy érzelmileg úgy kimutatná a dolgokat mint én, ezáltal olyan érzésem van hogy nem kapom teljesen vissza amit adok. Szerintem valamennyire belezúgtam. Heti 2 alkalmat simán el tudnék tölteni vele és szexelni orrba-szájba a külön töltött időben meg enyelegni egymással whatsappen, írkálni egész nap mint az elején. Az utóbbi idôben meg is volt a heti kettô alkalom találka és szex. Egyszer elmegy. A szex minôsége tökéletes. Viszont ô utána hulla fáradt és míg egy kis szunya után én simán tudnám tovább csinálni addig ô neki vége van, alszik. Hozzáteszem, esti műszakban dolgozik. Mégis. Úgy érzem sok vagyok. Vagy többet érzek jóval, vagy szenvedélyesebb vagyok. Rosszul esik ez a kommunikàciós csend ami most köztünk honol, egyszerűen bánt, fáj. Kérdeztem tőle hogy akar-e szünetet tartani vagy befejezni az egészet, erre azt válaszolta hogy nem. Meg hogy meg akar tartani. De én több érzelmi kitörést szeretnék! Nem azt érezni, hogy én mint az idióta ömlengek neki és ő meg semmi. Mi legyen?

2017. jún. 14. 16:48
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen vagy sok, csak kevésbé fáradt. A szexkapcsolat meg nem csak és kizárólag a szexről szól ?

30/f

2017. jún. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Nem járnék jobban ha szakítanék, mert fájdalmat okoz a viselkedésével? Néha annyira elegem van már, hogy megfordul a fejemben hogy egyszerűen lezárjam.
2017. jún. 14. 16:53
 3/24 A kérdező kommentje:
1: Ja..de. pfff Ez nyilván nem ilyen egyszerű, főleg hogy rendszeresen és hónapok óta tart ÉS (!) ő kezdte az intim jeleket adni amik csak szexkapcsolatba nem kellett volna. Én mondtam neki, akkor szexelünk aztán megyek haza. Akkor semmi simisimi még utána meg együtt alvás, de ő akarta. Akkor miről beszélünk?!
2017. jún. 14. 16:56
 4/24 anonim ***** válasza:

De igen. Jobban járnál. Azzal is, ha utána átgondolnád, hogy ez a szexkapcsolatosdi valóban neked való-e.

30/f

2017. jún. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Milyen erzelmi kitorest szeretnel? Beles urit, lyuk vagy, ennyi jar neked ebben a helyzetben.
2017. jún. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

No igen, de te mentél bele a következetlenségbe, ennek a levét iszod most, mert úgy érzed kihátrál, te meg már érzel iránta.

30/f

2017. jún. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
5: jajj hagyjuk már ezt. Akkor minek pettingelünk, minek ölelget, puszilgat, csókolgat, fogja a kezem, mások elôtt is, bemutatott a kollégájának és végig szorosan tart maga mellett jelezvén hogy együtt vagyunk. Hmm?? Ki érti a férfiakat...😔
2017. jún. 14. 17:00
 8/24 anonim ***** válasza:
Na, ha ennyire felvallal, akkor mi a kerdes? A leirasod alapjan en ezt lattam, mert az a ferfi, aki a parjanak akar teged, az azt fogja mondani, hogy "szeretnelek elvinni ide es oda, hogy jobban megismerjelek". Nem hebe hoba megkur, aztan neha hozzad szol, neha meg nem.
2017. jún. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Na nálam is hasonló a szituáció, barátság extrákkal megbeszélve, 2 hónap után hirtelen "hideg lett". Ki tudja miért.
2017. jún. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Jaj kerdezo. Nekem volt olyan , aki folyton mondta, hogy igy ugy szeretlek , napi sokszori telefonhivas ha nem voltunk egyutt , egyutt alvas, bujas, kozos kajalasok stb.

Meg se akart normalis kapcsolatot. Meg elengedni se.

ez se jo... mondanom se kell en szerelmes voltam.


dontsd el , hogy mit akarsz. Nagy omlengest meg, ha o nem akar komolyabb kapcsolatot akkor ne varj. De szerintem ennek egy szexen alapulo kapcsolatba nincs is helye.

Beszelj vele es donts aszerint.

2017. jún. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!