Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Belédszerettem és ezért be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belédszerettem és ezért be akarom fejezni, ez így jó?

Figyelt kérdés
3 hónapja ismerek egy srácot, szexkapcsolat lett belőle. Sajnos nem 'ömleng' annyira mint szeretném..az írkálások is megritkultak bár keres, de most már mindenre érzékeny vagyok és mindent észre veszek, azt is hogy nem becézget annyit. Nem érzem azt hogy érzelmileg úgy kimutatná a dolgokat mint én, ezáltal olyan érzésem van hogy nem kapom teljesen vissza amit adok. Szerintem valamennyire belezúgtam. Heti 2 alkalmat simán el tudnék tölteni vele és szexelni orrba-szájba a külön töltött időben meg enyelegni egymással whatsappen, írkálni egész nap mint az elején. Az utóbbi idôben meg is volt a heti kettô alkalom találka és szex. Egyszer elmegy. A szex minôsége tökéletes. Viszont ô utána hulla fáradt és míg egy kis szunya után én simán tudnám tovább csinálni addig ô neki vége van, alszik. Hozzáteszem, esti műszakban dolgozik. Mégis. Úgy érzem sok vagyok. Vagy többet érzek jóval, vagy szenvedélyesebb vagyok. Rosszul esik ez a kommunikàciós csend ami most köztünk honol, egyszerűen bánt, fáj. Kérdeztem tőle hogy akar-e szünetet tartani vagy befejezni az egészet, erre azt válaszolta hogy nem. Meg hogy meg akar tartani. De én több érzelmi kitörést szeretnék! Nem azt érezni, hogy én mint az idióta ömlengek neki és ő meg semmi. Mi legyen?

2017. jún. 14. 16:48
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Csak szólok, hogy nekem lett már szexkapcsolatból 7 éves kapcsolatom..
2017. jún. 14. 22:21
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Essünk hasra. De ebből nem lesz. :D
2017. jún. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


A siránkozás többi része. Érdekes mód itt még anyázott meg féltékenynek titulálta aki megírta, hogy full egyértelműen szerelmes a pasiba aki csak szexre használja.😂 Ott már felnőtt nőhöz méltóan hisztisen távozott, mert hogy hozzá képest mindenki sötét...😁😁😁😁

2017. jún. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Hozd fel neki a kapcsolat témát. Az lesz a kulcs.
2017. jún. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!