Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a nogyogyaszo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a nogyogyaszomba, vagy csak fellangolas?

Figyelt kérdés
Mar 1 eve o az orvosom,nagyon megbizhato rendes,fiatal jokepu. Mindig ki talalok vlamit hogy hozza mehessek mint paciens. De nagyon vonz ,kicsit szegyelem is . De alig birok magamnal. Mit csinaljak ? / 23 L

2017. jún. 13. 22:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez biztos nem szerelem. 😂
2017. jún. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Érzelmek nélkül nem tolod le a bugyid, az orvosnál sem!


Fellángolás, semmi komoly.

2017. jún. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Hol rendel ez a doki? :-)
2017. jún. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Fish1 ***** válasza:
100%
Gondolom csak orvosként beszélgetsz vele, magánemberként nem. Ha így van, akkor nem szerelem, mivel szerelmet csak az iránt érezhetünk, akit ismerünk már.
2017. jún. 14. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Altalaban idopontokat ad . De ha pl nekem.nincs de vlamit szeretnek akkor soron kivul behiv . Mosolyog . Megkerdezte hol dolgozok ,van e vlakim . Szeretnek e gyereket . Lehet h mindenkivel ilyen v csak aki szimpatikus neki . En megbizom benne mint orvos . De mint ember nemismerem. De nagyon tetszik.ugy vizsgal h eszre se veszem
2017. jún. 14. 11:06
 6/19 anonim ***** válasza:

Jó, mondjuk a van-e valakid meg akarsz-e gyereket kérdések munkakörből kifolyólag is megjelenhetnek, hiszen mégis csak érintett ez ügyben a nőgyógyász is. :D

Szerelmes biztos nem vagy belé, csak nagyon vonzódsz hozzá és vágyódsz utána. Szerintem továbbra is beszélgess vele, néha te is érdeklődhetnél valamit felőle, legyél kedves, mosolygós, nyitott. Aztán majd lesz, ami lesz.


Egyébként puszta kíváncsiságból azt megkérdezhetem, hogy ha ennyire odavagy érte meg minden, akkor amikor hozzád ér - igaz, csak vizsgálat, de akkor is hozzád ér - nem nedvesedsz?

2017. jún. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Ez de hulye kerdes . Minden no nedves lesz... sokat beszelgetunk ,de mivel a nover furcsan nez ram ezert nem tudunk sokat beszelgetni . De cserelnek a noverrel . Egy bunko ven ******

Majd meglatjuk . Nem merem facebookon bekelolni . De rakerestem nincs senkije . Lehet h csak szexelni akar . V en .

2017. jún. 14. 11:18
 8/19 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem véletlenül kérdezett ilyesmit. Probalj lépni vmit, hátha.
2017. jún. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Az elozo nogyogyaszom is pali volt ,igaz kicsit idosebb o is sarmos volt,de o nem tetszett mint ferfi . Viszont a mostani mindenhogy tetszik 😀
2017. jún. 14. 14:57
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

"Ez de hulye kerdes . Minden no nedves lesz"


Hát én speciel még egy nőgyógyászati vizsgálaton nem nedvesedtem be az érintésre, úgyhogy ez abszolút nem igaz.

2017. jún. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!