Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a nogyogyaszo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a nogyogyaszomba, vagy csak fellangolas?

Figyelt kérdés
Mar 1 eve o az orvosom,nagyon megbizhato rendes,fiatal jokepu. Mindig ki talalok vlamit hogy hozza mehessek mint paciens. De nagyon vonz ,kicsit szegyelem is . De alig birok magamnal. Mit csinaljak ? / 23 L

2017. jún. 13. 22:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Én se nedvesedem a nőgyógyásznál. Pedig nekem is pasi.
2017. jún. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Az én nődokim nyugdíjba ment, az is megbízható volt orvosként, még nem találtam helyette mást, szóval hol is rendel ez a doki? :-) Ha fiatal, egy darabig még praktizálni fog, külön előny. :-) Hátha én is mehetnék hozzá.
2017. jún. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Baranya megye Pécs. Mindenki nedvesedik nogyogyaszaton. Mivel a a nemi szervunk nekunk noknek ha hozza ernek az beinditja a nedvet 😀 na h magyarazzam el. En a noi nogyaszokban csalodtam. A noknel van egy rivalizalas es az a Dr.no akinel elsonek voltam,nagyon csunyan viselkedett sok beteggel . Megjegyzeseket tett. Furcsa kerdeseket. Amiota pasihoz jarok sokkal jobb .😊
2017. jún. 14. 20:12
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Francba, nem arrafelé élek.


Egyébként tévedsz a nedvesedéssel kapcsolatban, én sem nedvesedtem még nőgyógyásznál, inkább kellemetlennek érzem ezeket a vizsgálatokat, még a legjobb dokinál is, legalábbis eddig nem volt még más tapasztalatom.

2017. jún. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
En tanultam E.Ü. gyet . Jobban tudom hidd el. Nem erzed de nedvesedsz 😊 mindenki talalja meg a megfelelo dokit . Az a lenyeg hogy megtudjunk bizni az orvosokban.
2017. jún. 14. 20:28
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Oké, a tankönyvek felülírják itt néhányunk tapasztalatait... :-D Értem...
2017. jún. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Jó, akkor máshogy teszem fel a kérdést. Szóval oké, akkor elvben mindenki nedvesedik, csak nem érzi...akkor nem nedvesedsz-e, hanem valamennyire felizgulsz-e az érintésére? Mert ugyebár azt már érezni is lehet akkor.
2017. jún. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Ha nedvesednék nem fájna a vizsgálat te IQ nuku...
2017. nov. 15. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Teju válasza:

"Ez de hulye kerdes . Minden no nedves lesz..."

Hülye az, aki így gondolja. Én se nedvesedem. Ilyen erővel akkor is nedvesedsz, ha megerőszakolnak. Ahogy másvalaki is megállapította, nem fájna a vizsgálat, ha mindenki nedvesedne.

2019. okt. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!