Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tegyem magam túl rajta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem magam túl rajta?

Figyelt kérdés

Mindig ez van.

Hiteget, beleelem magam, utána hónapokig magamba fordulok es csalódott vagyok.

Most is ez történt.

Nem tudja mit akar. Épp szakítófélben voltak, utána megis az van hogy szereti. Mintha nem is léteznék.

Annyira szar érzés, hogy mindig ezt kapom.

Most is pocsék kedvem van, nagyon csalódott vagyok.



2016. szept. 26. 13:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem szabad összejönni semmilyen szinten olyannal,aki nem 100%-kig független.Ha jól értem a te kiszemelted mást szeret,mást választott..


Amíg nem találod ki pontosan mit szeretnél,legyél egy kicsit egyedül,építsd fel újra önmagad.

2016. szept. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne magad tegyed túl rajta, hanem a kérdésedet tegyed át a Tini párkapcsolatok kategóriába. Oda való.
2016. szept. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!