Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tegyem túl magam rajta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam rajta?

Figyelt kérdés
Külföldön beleszerettem egy lányba. Párszor találkoztunk, csókolóztunk, egyszer végül egy ágyban kötöttünk ki, de a dolog nem történt meg, a lány nem akarta. Több más lánnyal is kavartam vagy lefeküdtem, de csak ő jelentett sokat számomra. Már több hónap is eltelt az utolsó találkozásunk óta, de még mindig nem tudtam túl tenni magam rajta. Próbálok edzeni, nyelvet tanulni, a hobbimnak élni, de folyton csak ő jár az eszemben, pedig tudom, már valószínűleg sosem fogunk újra találkozni.
2016. aug. 31. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:

én hasonló szituációba keveredtem a nyáron külföldön... találkozgattunk többször a srác lakásán..csók,összebújás volt,egy kicsit több is még,de nem történt meg a dolog,mert időt akartam neki.

én kb 2 hete,hogy hazautaztam,és hiányzik...talán még láthatom jövőre,talán nem..ezt nem tudom.

ha lesz jövőre lehetőségem kimenni, akkor kimegyek ,és úgy alakítom,hogy találkozzak vele.

a te esetedben,ha érzel valamit,akkor keress erre megoldást... én úgy búcsúztam el tőle,hogy van bennem valami,amit nem tudok elmondani,de ő erre nevetve azt mondta,ennek akkor így kell lennie...én viszont aztán leírtam neki üzenetben,hogy bármit is hitt,nekem ő többet jelentett egy barátnál. nem kaptam választ,nem is vártam. ha jövőre még úgy hozza a sors,hogy találkozunk(én nem leszek ellene) akkor úgy is fogjuk érezni,hogy mi a helyzet.számomra ez egy megoldás,mert nem konkrétan várok,és számolom a napokat,hanem próbálok a tanulásra koncentrálni,és valahol nyugtat,hogy van egy kb egyévnyi távlatú dolog,amiből ki tudja mi lesz .az is lehet,hogy addigra lesz valaki az életemben,és csak mosolyogva gondolok majd erre vissza...

2016. aug. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Es a lannyal miert nem talalkoztok?
2016. aug. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Messze is lakik, meg igazából talán csak én éreztem többet is iránta és nem akarom a szerelmemmel üldözni.
2016. szept. 1. 08:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Es ha megkerdezhetem hany evesek vagytok?
2016. szept. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
28 körül
2016. szept. 1. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!