Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elhagyott a szerelmem, visszam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott a szerelmem, visszament a volt barátnőjéhez. Hogyan tegyem túl magam rajta?

Figyelt kérdés

2 hónapig voltunk együtt. Egyszer csak nem keresett, nem akart találkozni és tudtam, hogy baj van. Azt mondta, hogy engem kedvel, de a volt barátnőjébe szerelmes.

Borzalmasan érzem magam, nagyon hiányzik és fáj, hogy mást választott. Ráadásul elég gyakran találkozunk a munkánk miatt. Mit tegyek, hogy elfelejtsem? Amikor ezt kimondta, már ki is voltak békülve... Azóta is boldogok együtt. Rémes ezt nézni, miközben szeretem őt.

26/L


2015. nov. 26. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

Mekkora gyáva rhadék. A helyedben mindig, amikor utána akarnék sírni, felidézném, hogy úgy mutatta ki, hogy nem kellek már neki, hogy nem keresett....


25N

2015. nov. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
"Azt mondta, hogy engem kedvel, de a volt barátnőjébe szerelmes. " - Ennek tudatában mentél bele a kapcsolatba?
2015. nov. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak nem az én exem, Cs. Misike?
2015. nov. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem, nem a Te exed, szerencsére. :)


Persze nem az elején mondta, ezt már csak miután velem vége lett.

2015. nov. 26. 18:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Igazából két hónap semmi.
2015. nov. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Először is nagyon félreismerted szerintem, és túl vak voltál ahhoz, hogy lásd h az érzések nem kölcsönösek.

2 hónap meg tényleg lóf**asz , de persze ugyanolyan szarul eshet az embernek ha már elképzelted vele a jövődet.

túlteszed majd magad rajta, úgy gondolj rá, hogy 'na a kis bu**zi köcsög már megint itt van"

2015. nov. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi 5 hónapig voltunk együtt az exemmel, mikor véletlenül, láttam meg őket, egyik este. És másnap szembesítettem vele, de letagadta. Szakítottunk 2 hónapja, együtt van az exével, de nagyon megérdemlik egymást, és ami vigasztal, hogy a csaj csak kihasználja, és a csaj, egyetlen esélye ő maradt. Mivel egy ilyen hisztérika nő, nem igen kell másnak! Amikor meg összetalálkozunk, láthatja rajtam hogy mennyire elégedett vagyok a helyzettel. :)

Én is szerettem, és megbíztam benne, mindent megtettem érte, de kevés volt.


Találsz majd olyan férfit, akinek nem ennyit érsz, mint ennek a pasinak! :)

2015. nov. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi is 2 hónapig voltunk együtt. Én totál beleszerettem, holott iszákos, láncdohányos, eléggé bunkó típus. Az elején nem figyeltem eléggé, az összes randin az exével jött.... akkor kellett volna lépnem, nem 2 hónap után. 1 hónapig minden happy volt, utána megláttam a váltott üzeneteiket, és elindult a lavina. Előttem 2,5 évig voltak együtt, idősebb nő-fiatalabb (tapasztalatlanabb) pasi felállás.

Ő mindennek elmondta a csajt, hogy milyen forintos k...a, meg ha fizetnének sem jönne össze vele, meg hogy mennyire örül, hogy engem megtalált stb. Aztán elkezdtek telefonálgatni, meg miegyebek. Aztán mikor elgondolkodtam, hogy engem a 2 hónap alatt talán 3x hívott fel, akkor is beszéltünk fél percig, besokalltam. Ehhez jöttek a facebook üzenetek. Már ott tartottam, hogy két hete bőgtem.

Végül kimondtam, hogy vége.

Ő újra beállt az exe mögé (holott tudtommal nem jöttek össze, mert a csajnak van más), de megint elkezdett nálazni a csaj képei alá (modellkedik),és ott követte az összes többi pasit, hogy de szép vagy és stb.

Ott voltam neki, de nem értékelt.

Egy hónapja ért véget, de bevallom, két hétig folyamatosan sírtam.

A hétvégék (amikor talizni szoktunk) elviselhetetlenek voltak. Csak bőgtem állandóan. Most is van, hogy rámjön, de már el tudom nyomni többnyire.

Igazából én arra gondolok, hogy nem kell néznem azt, ahogy tönkreteszi magát (napi 30 szál cigi, minden hétvégén piál azóta...)

És még az is "vigasztal", hogy én ennél a pasinál (sose mutatta ki ha szeret, llletve a saját módján, ami karhúzás stb volt) ezerszer jobbat érdemlek. Olyat, akinél meg se fordul a fejemben a gondolat, hogy amikor nem vagyok vele megcsal, nem leszek idegbeteg, nem fogok emiatt elmegyógyba kerülni!

Tudom, hogy ez nem vigasztalás, de gondolj te is így rá!

Találsz sokkal jobbat, aki megbecsül, szeret, elfogad! Tudom, nekem is hiába mondják, nem hiszem el, de idővel könnyebb lesz.

Nem tudom ezzel tudtam e segíteni de ha gondolod, priviben beszélgethetünk. L

2015. nov. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!