Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Soha nem érhetek fel az előző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem érhetek fel az előző barátnőjéhez?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyok együtt a párommal, de meg vagyok győződve róla, hogy még mindig nem közömbös számára az exbarátnője, akivel egy éve szakítottak. Tudom picit gyerekes, de nézegettem régi facebookos bejegyzéseket és vele annyival másabb volt, mint velem... Folyton kiírtak egymásnak tök szép dolgokat, közös képek stb. Velem nem csinálja ezt. És láttam azt is, hogy a keresési előzményekben rá keresett utoljára meg hasonlók. :( ezek nekem annyira rosszul esnek. Ettől függetlenül elvagyunk, de ez a gondolat, hogy soha nem leszek olyan mint az exe nem hagy nyugodni... :(
2015. nov. 10. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Ezért nem kell kutakodni a párunk privát szférájában. Kellett ez neked, hogy teljesen elmenjen az önbizalmad?

Ne akarj a másikhoz hasonlítani, legyél önmagad. Találj ki új dolgokat, dobd fel a kapcsolatotokat mindig valamivel. Inkább mókázz, nevess vele, mert a savanyúpic(s)aság tönkreteszi a legjobb kapcsolatot is. Most te vagy vele, ez nyugtasson. (N)

2015. nov. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Át kell gondolnod, hogy valóban ő ad okot arra, hogy így érezz, vagy "a te készülékedben van a hiba", és nincs elég önbizalmad, amit kivetítesz erre. Én objektíven, vadidegenként azt tudom mondani, hogy amiket felsoroltál, azok még nem feltétlenül jelentik azt, hogy nincs túl rajta. Egyébként miért szakítottak és mennyi ideig voltak együtt?


Leírom neked a véleményemet, hátha megnyugtat:

- régi facebookos bejegyzések: volt egy kapcsolata, ahol nagyon megmutatták a külvilágnak, mi van köztük, és mennyire boldogok (ami ugye nem is biztos, hogy így volt, mert bármit ki lehet írni és bármennyire lehet mosolyogni egy fotón stb.), aztán koppant, mert végül szakítottak. Lehet, hogy nem akar megint abba a hibába esni, hogy kiteregeti a szerelmi életét, hogyha az aztán nem lesz maradandó. Simán lehet, hogy ez annak a jele, hogy veled intimebbnek és személyesebbnek éli meg a kapcsolatot.

- rá keresett utoljára: nem írod, mennyi ideig voltak együtt, mennyire volt komoly a kapcsolat, de őszintén szólva szerintem az emberek nagy részében van egy egészséges kíváncsiság afelé, vajon mi van mostanában az illetővel. Nem azért, mert szerelmesek vagyunk az exbe, hanem mert, mint egy bármilyen más régi ismerős, néha eszünkbe jut. Én is rá szoktam keresni volt barátokra néha, pedig nagyon szeretem a mostani páromat már 4 éve, és nem érzek az égvilágon semmit egyik exem iránt sem, csak érdekel, mi van velük.

2015. nov. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2 évig voltak együtt és - amennyire én tudom - nagyon szerették egymást. A multkor még telefonon is beszéltek, előttem történt a beszélgetés, valami programról ami a városban éppen akkor volt. Pedig állítólag nem tartják a kapcsolatot. Aztán mégis a páromat kérdezte meg 1-2 dologról. Ez engem nagyon zavart, azt mondta a párom, hogy ha akarom kitörli a számát. Én erre természetesen azt mondtam, hogy nem kell... Egyébként a lánynak van egy komoly kapcsolata, nem gondolnám, hogy van köztük a barátommal valami, de ezek a kis apróságok is nagyon tudnak zavarni. :(

Az önbizalmammal vannak problémáim, de ezt belátva sem érzem teljesen alaptalannak az aggodalmamat. :(

2015. nov. 10. 17:39
 4/5 anonim ***** válasza:
41%
Azért ez elég gáz dolog tőle, hogya jelenlétedben beszélget az exbarátnőjével, meg eleve, hogy beszélget vele. Egy ex nem véletlen ex. Szóval megértem, ha az önbizalmad romokban hever emiatt. A srácnak pumpálnia kellene az önbizalmadat is, ha szeret. Ő ehelyett mást tesz. Hát, elég fura. Lehet jobban járnál, ha lelépnél, hogy ne szenvedj a kétségek között.
2015. nov. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Ezért nem kell kutakodni a párunk privát szférájában. Kellett ez neked, hogy teljesen elmenjen az önbizalmad? "


Miért mivel jobb ha nem tudsz róla?!?! -.- ha nem felejtette el nem véletlen és akivel vagyok ne legyen ilyen vagy ennyi volt...döntse el MIT AKAR! ha nemtudok róla nem jobb...


F

2015. nov. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!