Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tegyem túl magam rajta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam rajta?

Figyelt kérdés

Az utobbi idöben sok minden összegyult az eletemben, megszunt a munkahelyem, nyelvtanarkent dolgoztam evekig daniaban. Amig ott dolgoztam , egy közep keleti nalam 4 evvel idösebb ferfi diak ki akart kezdeni velem, de idöben megallitottam es azt mondtam h hazas vagyok ami nem igaz. Többször talalkoztam vele az utcan de meg köszönni se akartam neki , kesöbb lattam h nem messze lakik tölem, egy utcaval arrebb.

Fizikailag vonzonak tartottam de nem erdekelt akkor ez. A munkahelyemen szigoruak voltak az erre iranyulo szabalyok, es nem akartam foglalkozni az esettel.

Miutan megszunt a munkahelyem talalkoztam vele szo szot hozott es elkezdtunk talalkozni. Ritkan erek ra igy is tehat nem tunt fel h el eltunik , par honap mulva rajöttem h hazas. Amit tagad. Egyszer ö is bevallotta de azota tagadja.

Sajnalom magam h ilyen helyzetbe kerultem raadasul azon kapom magam h sokat gondolok ra , szerelmes lettem.

Eleinte kivancsi voltam, unott es minden mindegy, hadd legyek vidam alapjan mentem bele , hogy lehet kimaszni egy ilyen megalazo helyzetböl ?

mi a megoldas? Most igy duplan rossz a helyzet , se munka es a pasi se megfelelö.....

Halas kene legyek neki h szorakoztatott ? Vagy duhös h becsapott hiszen hazas?

Vagy ugyiS csak kalandot akartam es akkor mindegy?

Hogy tegyem tul magam rajta is?

Egyedul kinlodok a gondolatatimmal , es a megoldast is egyedul kell megtalaljam.



2016. jún. 17. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Házas.

Hazudott róla.

Nincs miről beszélni.

Próbálj tovább lépni.

2016. jún. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kösz a választ
2016. jún. 17. 17:46
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
#1+
2016. jún. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%

Nagyon egyszerű pedig. Rossz élethelyzetben vagy, rossz döntéseket hozol (ok -> okozat). Ha, nem lettél volna munkanélküli->elkeseredett->magányos, bele se mentél volna kapcsolatba (a jeleket is észrevetted volna, de így nem akartad látni)....

Tedd rendbe minden erőddel az életed, és kiegyensúlyozott lélekkel-kiegyensúlyozott-tiszta-őszinte kapcsolatra találsz.

Ez volt a lecke, h erre rájöjj, h méltó életet élj. Fura lesz, de legyél hálás érte. És ne hibáztass senkit: se magad, se a férfit.

Kezd tisztába tenni magad körül az életed.

Ennyi.

2016. jún. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
47%

Mélységesen megérintett, amit írtál, szinte érzem a vívódásod, a kérdésekre...én is ilyen helyzetbe kerültem egy szerelem miatt (legalábbis, azt hittem az vagyok)....Ne legyél szerelmes belé, ő nem a Te társad, tudattalanul vonzódott egy ilyen helyzetű nőhöz, mint ahogy tudattalanul belementél ebbe a kapcsolatba....

Ne sajnáld és ne kapaszkodni bele , tanulj belőle, mint amit írtam.

Erős légy! :)

2016. jún. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!