Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet ezt kezelni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ezt kezelni, hogyan tegyem túl rajta magam? L

Figyelt kérdés

Tetszik egy srác..azaz pontosítva ez már nem csak tetszés, mert sokat gondolok rá, szeretnék vele lenni, megölelni őt..na jó, nem folytatom, így is nagyon rossz ez az egész. Én is tetszem neki. Tehát nem azzal van a gond, hogy ez nem kölcsönös, mert ő kezdett el engem nézegetni. A probléma ott kezdődik, hogy nála ezzel ki is fújt a dolog. Nézeget, lájkolgat neten, egy alkalommal még beszéltünk is, amit én kezdeményeztem és jól sikerült. De ennyi. Egyszerűen nem érdeklődik. Nem keres, nem akar velem beszélgetni. Ha akarna, keresne, írna, bármi. Szóval ezzel a tetszéssel ki is lehet a hátsót...Már bocsánat. Csak őszinte vagyok.


Nekem ez csak szenvedés. A baj az is, hogy nem igazán érdekel más srác. Főleg mióta érzem, hogy tényleg bejövök neki. De ennek így viszont semmi értelme. Én vele szeretnék lenni akár...Neki én bejövök, de nem kíváncsi rám úgy igazából. Bámulásból és lájkolásból még csoda nem fog születni.


Nem is én lennék, ha nem ilyet fogtam volna ki.


Kiút?


2016. jan. 2. 18:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én tudom a kiutat.
2016. jan. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szívem, gondolom menstruációs görcseid lennének, ha te keresnéd néha napján őt. :D Lehet, hogy csak beszari. Kell bizonyos embereknek egy erős löket, hogy felpörögjenek.

UI: egyébként miért vagy olyan biztos benne, hogy tetszel neki? Mondta?

2016. jan. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy tart tőled valamiért? Vagy tudja, hogy neked is bejön?


Írj rá és mondd meg neki, hogy azért többet is beszélgethetnétek.

2016. jan. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
# 2 Lerí róla, illetve beszélgetésnél is mondott olyat, ami erősen erre utalt.
2016. jan. 2. 18:58
 5/11 A kérdező kommentje:
# 3 Kétlem, hogy a beszélgetés "kikövetelése" vagy a nyomulás jó stratégia lenne. Akit érdekel, azt keresni szokás. Én megtettem az első lépést. Most neki is lehetne esetleg valamit "villantania".
2016. jan. 2. 19:00
 6/11 A kérdező kommentje:
*aki
2016. jan. 2. 19:00
 7/11 A kérdező kommentje:
Csak nehéz elfogadni, megérteni, hogy tetszem, mert különben nem bámulna úgy, hogy majd kiesik néha a szeme, de nem akar semmit. Lehet sok lánnyal van így...
2016. jan. 2. 19:02
 8/11 A kérdező kommentje:
# 8 Máshol trollkodj. De jó, még szerencse, hogy rajtam kívül soha senkit nem néznek meg az utcán. Se csajt, se pasit... Hagyjuk ki az orvosi eset.
2016. jan. 2. 19:08
 9/11 anonim ***** válasza:
8-asnak igaza van, mindenki tudja, hogy te írod ki a kérdéseket, ne legyél ennyire szánalmas és fogadd el, hogy nem kellesz neki.
2016. jan. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nemtudom,állj elé és állítsd kész tények elé hogy mit érzel!!!
2016. jan. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!