Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ezt én most hova tegyem? 20/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt én most hova tegyem? 20/L

Figyelt kérdés
Van egy barátom,még kezdetleges 1,5 hónapja vagyunk együtt. Eleinte randizgatás , aztán persze kézen fogva sétálás, puszi , csók stb, mint egy rendes kapcsolat kezdete, DE! Hétvégén nála aludtam, gondoltam is,hogy na végre megtörténik aminek meg kell ráadásul iszonyatosan kívánnám is vele a dolgot,viszont nem "kezdett" ki velem..nem szeretkeztünk semmi! Én picit próbálkoztam azért..hátha rámugrik vagy valami, de nem. Én még ilyennel nem találkoztam, de nem is hallottam róla, hogy ha egy fiú elhívja a lányt ott aludni , akkor ne próbálkozzon be nála pláne, hogy én adtam neki jelzéseket is ( ráültem , nyak csókolgatás, stb stb..). Azért van közöttünk egy "kis" korkülönbség is, de ez nem akadály se nekem, se neki. (15 év, ne vessetek meg). Mindenesetre nem értem..nem vagyok neki elég vonzó? Vagy nem akarja elkapkodni? Arra is gondoltam,hogy szűz xD Vagy, hogy ő hiszi azt,hogy én vagyok az, ne adj isten impotens, de azt nem hiszem reggel azért lecsekkoltam,hogy van-e sátor a boxerben és volt. Tényleg kétségbe vagyok kicsit esve,hogy mi lehet a baj. Azért általában a férfiaknak igencsak fontos a szex és nem is nagyon bírják nélküle és nekem is fontos lenne mostmár azért megtudni milyen vele a szex. Vélemény?

2015. nov. 9. 21:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha neked ez kell mindenképp, hogy ennyivel idősebbel járj, akkor hagyj egy kis időt még, lehet, hogy pont úgy van vele, hogy nem akar elijeszteni, meg rögtön rádmozdulni,hanem majd kicsit később.
2015. nov. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Viszont ne haragudj, de nem tűnsz valami érettnek...
2015. nov. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Általában.

Vannak kivételek.

Nem hiszem el,hogy másfél hónap után nem mersz ilyesmit megkérdezni.Hát hol marad az őszinte kommunikáció,egy pár vagytok vagy nem?

Nekem nagyon úgy hangzik,hogy dobnád őt ha nem lenne jó az ágyban.Talán ő is ezt érzi a viselkedéseden.

Elég valószínű,hogy tapasztalatlan a szexben és fél,hogy rossz lesz a reakciód.

2015. nov. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ha valakibe szerelmes vagyok, akkor nálam evidens, hogy jó vele a szex. Az érzelmek miatt.Az meg van,tehát rossz nem lehet :D Köszönöm a válaszokat, ment a zöld :)
2015. nov. 9. 22:21
 5/12 anonim ***** válasza:

Fura egy kicsit tényleg. :) De a következő ilyen ottalvásos dologig szerintem még nem kell aggódnod. Addig örülj, hogy így biztos nem csak megfektetni akar.

Az hülyeség szerintem, hogy nem vagy elég vonzó, hiszen csak veled van valamiért, bár nekem is rosszul esne, ha odaülnék meg nyomulnék és olyan lenne, mint egy darab fa, legalább valami előjátékszerűség lehetne akkor. Na de oké, ezt is meg lehet magyarázni, sok pasi nem szereti, ha a nő teszi meg az első lépést.

Viszont ha a következő ilyennél sem lép akcióba, kérdezz rá, mi a szitu. Lehet, hogy pl. fáj neki odalent, vagy lehet, azt hiszi, hogy szűz vagy, ha olyan kislányosnak látszanál.

2015. nov. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Bence_ ***** válasza:
Nekem az fura, hogy akkor ott ezt nem beszéltétek meg.
2015. nov. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"és nekem is fontos lenne most már azért megtudni milyen vele a szex"


Ezt te írtad a kérdésedben.Ebből gondoltam,hogy a jó szex feltétele a folytatásnak részedről.

Ha szereted őt és emiatt mindenképpen jó lesz vele a szex akkor nincs értelme annak amit írtál.

2015. nov. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Ha valakibe szerelmes vagyok, akkor nálam evidens, hogy jó vele a szex."


Lehet, hogy nálad evidens, de erre azért ne fogadj, mert érhetnek meglepetések :)

2015. nov. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Alapvetően 1 nagy problémát vétettél!!!Ha már ilyen értelmes lány vagy,ne bagatelizáld azzal a dolgot hogy olyanokra bízod a kérdés megválaszolását akik nem gondolatolvasók!!!Mond meg a párodnak hogy nagyon szereted,és kívánod,s úgy érzed megérett a kapcsolatotok arra a hogy 1 szintel tovább lépjetek,vagy is szeretkezzetek. Kérdezd meg mi a véleménye erről,esetleg van hozzáfűznivalója vagy ő hogy látja? Minden kapcsolat alapja a komunikáció,enélkül a problémák megoldása elég nehézséges.
2015. nov. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem volt gumija, és ezért.

Lehet, hogy nemibeteg, és ciki lett volna, ha kiderül, nem akarta, hogy elkapd

2016. jan. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!