Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most hova tegyem?

Figyelt kérdés

van egy lány aki tetszik és jó barátok is vagyunk, viszont ő tudja hogy tetszik nekem, de van barátja :S

Megkérdeztem és azt mondta ha nem lenne barátja akkor adna egy esélyt nekem, de addig nem akar ameddig együtt vannak. Viszont elmentünk sétálni egy ilyen félig meddig randira.

Rólam azt kell tudni hogy még sosem volt barátnőm és így randizni sem voltam még, és az elején nagyon béna voltam, ezt ő is észrevette. De a közepén már egész jól beszélgettünk, nevettünk, csikiztük egymást. És a végén átkaroltuk egymást és úgy kisértem haza. Még azt is kell tudni róla hogy már nem tudom hány barátja volt , de velem azért sem akar összejönni mert nem szeretne megbántani, és mivel jó barátok is vagyunk tudja hogy milyen vagyok. Viszont ő azt mondta hogy nem ismerem őt eléggé és ezért fél hogy megbántana.

Na mind1 mikor haza kisértem nem akartam megcsókolni, mert mégis csak van barátja és nem szeretném őt bele kényszeríteni semmibe, és sokkal fontosabb nekem mint hogy kihasználjam. Viszont az elején mint mondtam tényleg nagyon szerencsétlen voltam, amit ő is észre vett. De amikor hazakísértem akkor azt mondta hogy "nem is volt olyan rossz" és rám mosolygott. Ezt hova tegyem? Nem tudom eldönteni hogy kellemesen csalódott vagy csak nem akart megbántani.


Köszi ha elolvastad, és bocsi ha hosszú lett, de csak így tudtam le írni :)


2015. febr. 21. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Hová valosi vagy mert csak akkor mondok véleményt
2015. febr. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pécs
2015. febr. 21. 19:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Vigyázz vele,mert könnyen megeshet,hogy csak játszik!Az ilyen emberek veszélyesek.Ne nagyon éld bele magad.
2015. febr. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ánus ;)
2015. febr. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor jol van de vigyázz mert lehet hogy a pasinak nem fog tetszeni ha a lányal találkozol
2015. febr. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!