Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most hova tegyem?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel éppen ismerkedek. Nagyon szimpatikus és szeretnék vele összejönni. Ezt vele is közöltem és örült neki. (Lehet, hogy csak egy egónövelőként.)


Ennek tudatában képes nekem arról beszélni/írni, hogy ki tetszik neki, kivel akar épp összejönni.


Srácok! Ti folytatnátok az ismerkedést? Próbálkozzak tovább? Mert ahányszor írja ezeket, annyiszor leszek egyre szarabb kedvű. Ugyanakkor jó vele beszélgetni.


Hát ennyi. Fáradt vagyok, ezért csak ennyi tellett tőlem. Hátha értitek.


2014. aug. 17. 02:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem tisztázzátok, hogy hányadán álltok egymással. Bár nem hiszem, hogy jó jel, hogy tudván h mit szeretnèl màs pasikról mesèl neked.
2014. aug. 17. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én ilyen esetben azert szoktam, hogy tudassam a sráccal, hogy csak havernak jo, vagy talon pasinak :D

De mindenki más, lehet féltékenyé akar tenni...bár szerintem inkább ugy csinálj ahogy en, mert minek tegyen azzá ha már bevallottan neki, hogy tetszik neked ??

Valszeg ego növelő voltál neki :/

20 L.

2014. aug. 17. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

#2


Hát köszi! :) Akkor csendben lelépek. Amikor olvasom azon írásait sorba kapom a pofonokat. :D Nem szép ám.


De tuti, hogy az én hibám. Biztos nem sikerül tartósan magamra irányítanom a figyelmét. Gyenge srác vagyok én. Túl érzelmes.

2014. aug. 17. 02:55
 4/14 anonim ***** válasza:

Üljetek le, és mondd meg neki, hogy itt és most mondja meg, hogy akar-e bármit tőled vagy sem. És abban az esetben, ha nem, akkor meg legyen szíves, és hagyja ezt abba, mert téged zavar, ha már az agyával nem sikerült volna ezt kikövetkeztetnie esetleg. (Megyjegyezném: azért van egy halvány esély arra, hogy esetleg ezzel próbál ingerelni, hogy lépd meg azt, amivel a hozzászólásomat kezdtem, de azért ne éld bele magad ebbe a verzióba.)


Ui: ó drága jó Istenem, miért nem szelektálódtak ki még az ilyen szemét nők, akik ha ilyet csinálnak, akkor vagy direkt csinálják - legyen annak bármi oka is, vagy pedig csak ennyire nincs felelősségérzetük mások iránt...

2014. aug. 17. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

#4


Holnap megteszem. Bár sokat kockáztatok vele. Mint írtam gyenge vagyok. :/


Köszi!

2014. aug. 17. 03:01
 6/14 anonim ***** válasza:

Nincs vesztenivalód. Fogd fel úgy, hogy vagy ez az állapot marad, mint ami most van, vagy ha igent mond, akkor jobb lesz.

Na alvás, aztán holnap meg hajrá.

2014. aug. 17. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Igazad van.

Igenis! :D Jó éjt!

2014. aug. 17. 03:09
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

tesztel,hogy hogyan reagálsz rá.

ha besértődsz buksz.

ha elkezdesz tanácsokat adni,frendzón.

ilyenkor vedd át a beszélgetés irányítását,hagyd figyelmen kívül a marhaságait és nevess rajta.

vagy adj olyan tanácsot neki,ami full nevetséges és viccet csinál a kérdéseiből.

szóval igen,mindenképp fojtatnám csak ésszel,mert játszmázik a lány és próbálja úgy feltüntetni magát,mintha ő válogathatna az udvarlók között,mert ő akkora főnyeremény.

ilyesmin nehogy besértődj,mert mindegyik ezt csinálja,mondhatni alap az elején,ne dőlj be neki.

2014. aug. 17. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

4-es! az ilyen szemét férfiakat is ki lehetne szelektálni...

ugyanis velem is elég szépen játszanak a férfiak, mert nagy keblekkel áldott meg a sors ;) csinos lány vagyok, csinosan is öltözködök, az alakom pont jó, csak a mellem nagy, és a pasiknak csak a szexre kellek, Na az ilyen pasikat is ki lehetne szelektálni


kettes voltam ;)

2014. aug. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nono, kedves 2. válaszoló! A példád nem biztos, hogy párhuzamba állítható a kérdezőével, hiszen vele nem a külseje miatt "játszadoznak".

Abban viszont igazad van, hogy ne csak a melleid érdekeljenek egy férfit, legyenek bármennyire is formásak.


(a 4. voltam)

2014. aug. 19. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!