Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most hova tegyem?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel éppen ismerkedek. Nagyon szimpatikus és szeretnék vele összejönni. Ezt vele is közöltem és örült neki. (Lehet, hogy csak egy egónövelőként.)


Ennek tudatában képes nekem arról beszélni/írni, hogy ki tetszik neki, kivel akar épp összejönni.


Srácok! Ti folytatnátok az ismerkedést? Próbálkozzak tovább? Mert ahányszor írja ezeket, annyiszor leszek egyre szarabb kedvű. Ugyanakkor jó vele beszélgetni.


Hát ennyi. Fáradt vagyok, ezért csak ennyi tellett tőlem. Hátha értitek.


2014. aug. 17. 02:43
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki, hogy sikerült jobban magamra terelni a figyelmét. Már jobban érdeklődik. Fura lány.
2014. aug. 19. 11:33
 12/14 anonim ***** válasza:

Kifejtenéd pontosabban?

Kíváncsi vagyok pár részletre, már ha szabad megtudnom.

2014. aug. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Eljátszotta, mintha nem lett volna egyértelmű a szándékom. Egy ideig jobban érdeklődött, aztán a randi szóbahozása azt eredményezte, hogy megszakította a kapcsolatot...


Bocsi, hogy csak most írok, de mint látod azóta a történet tovább haladt. :/ Nem baj, most megtetszett egy elég rendes lány. :) Nem fogom gyászolni...

2014. aug. 31. 00:13
 14/14 anonim ***** válasza:

igen ez tipikus,terelés a neve és igazi csapda.

ha nyugtázod a terelést és belemész a témájába,akkor elkönyvel papucsnak.

ha totál figyelmen kívül hagyod és ledominálod,akkor elkönyvel nyomulósnak.

én az ilyen patkányoknál azt szoktam,hogy érintőlegesen válaszolok az alap kérdésre kevés érdeklődést mutatva és a végére szúrom az eszkalációt mintegy mellékesen,de minden válaszba.

2014. aug. 31. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!