Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ezt én most hova tegyem? 20/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt én most hova tegyem? 20/L

Figyelt kérdés
Van egy barátom,még kezdetleges 1,5 hónapja vagyunk együtt. Eleinte randizgatás , aztán persze kézen fogva sétálás, puszi , csók stb, mint egy rendes kapcsolat kezdete, DE! Hétvégén nála aludtam, gondoltam is,hogy na végre megtörténik aminek meg kell ráadásul iszonyatosan kívánnám is vele a dolgot,viszont nem "kezdett" ki velem..nem szeretkeztünk semmi! Én picit próbálkoztam azért..hátha rámugrik vagy valami, de nem. Én még ilyennel nem találkoztam, de nem is hallottam róla, hogy ha egy fiú elhívja a lányt ott aludni , akkor ne próbálkozzon be nála pláne, hogy én adtam neki jelzéseket is ( ráültem , nyak csókolgatás, stb stb..). Azért van közöttünk egy "kis" korkülönbség is, de ez nem akadály se nekem, se neki. (15 év, ne vessetek meg). Mindenesetre nem értem..nem vagyok neki elég vonzó? Vagy nem akarja elkapkodni? Arra is gondoltam,hogy szűz xD Vagy, hogy ő hiszi azt,hogy én vagyok az, ne adj isten impotens, de azt nem hiszem reggel azért lecsekkoltam,hogy van-e sátor a boxerben és volt. Tényleg kétségbe vagyok kicsit esve,hogy mi lehet a baj. Azért általában a férfiaknak igencsak fontos a szex és nem is nagyon bírják nélküle és nekem is fontos lenne mostmár azért megtudni milyen vele a szex. Vélemény?

2015. nov. 9. 21:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

ne találgass és ne várd, hogy gondolatolvasó legyen. ha úgy érzed, itt az idő, akkor adj neki jelzéseket, ha nem fogja őket és nem lép miattuk, akkor kezdeményezz te, hogy biztos megértse, mit akarsz és történjen végre valami. ha arra se reagál, hogy te kezdesz ki vele, vagy hárítja a dolgot, akkor meg már van mit megbeszélni.


lehet, hogy csak udvariasságból nem lép, mert nem akarja elhamarkodni, nem akar megbántani, az is lehet, hogy fél, de lehet bármi más is. sosem fogod megtudni, ha nem beszélitek meg. viszont ha csak az kéne neki, hogy egyértelműbb legyen számára, hogy világít a zöld lámpa, akkor lehet, hogy megspórolsz egy valószínűleg kellemetlen beszélgetést.

2016. jan. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Végül nagysokára kiderült,hogy merevedési problémái vannak.
2016. máj. 1. 18:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!