Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet ezt kezelni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ezt kezelni, hogyan tegyem túl rajta magam? L

Figyelt kérdés

Tetszik egy srác..azaz pontosítva ez már nem csak tetszés, mert sokat gondolok rá, szeretnék vele lenni, megölelni őt..na jó, nem folytatom, így is nagyon rossz ez az egész. Én is tetszem neki. Tehát nem azzal van a gond, hogy ez nem kölcsönös, mert ő kezdett el engem nézegetni. A probléma ott kezdődik, hogy nála ezzel ki is fújt a dolog. Nézeget, lájkolgat neten, egy alkalommal még beszéltünk is, amit én kezdeményeztem és jól sikerült. De ennyi. Egyszerűen nem érdeklődik. Nem keres, nem akar velem beszélgetni. Ha akarna, keresne, írna, bármi. Szóval ezzel a tetszéssel ki is lehet a hátsót...Már bocsánat. Csak őszinte vagyok.


Nekem ez csak szenvedés. A baj az is, hogy nem igazán érdekel más srác. Főleg mióta érzem, hogy tényleg bejövök neki. De ennek így viszont semmi értelme. Én vele szeretnék lenni akár...Neki én bejövök, de nem kíváncsi rám úgy igazából. Bámulásból és lájkolásból még csoda nem fog születni.


Nem is én lennék, ha nem ilyet fogtam volna ki.


Kiút?


2016. jan. 2. 18:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Amit a 11-es mondott.


Bólints ha igazam van : magadban azon örlödsz,hogy ha elmondod neki és esetleg máshogy gondolja,akkor elveszited még azt a reményt is,ami miatt most emészted magad. Állj ki elé ,ezt csak Te fogod tudni megoldani.


39F

2016. jan. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!