Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tegyem túl magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam rajta? Nevetséges vagyok.

Figyelt kérdés
Néhány hónapja megismerkedtem a neten egy férfival, aki olyan mentalitással, külsővel rendelkezett, amelyet kiskoromban megálmodtam magamnak. Eleinte semmiféle reményeket nem fűztem a dologhoz, ám ahogy teltek-múltak a napok, hónapok, ez megváltozott. Kezdtem hinni neki, bíztam ebben a dologban, hogy egyszer talán még találkozhatunk. Én abnormális, még az életemet is el tudtam volna vele képzelni.. Felajánlottam, hogy itt hagynék érte mindent, az eddigi munkámat feldobnám miatta. Beleszeretettem. A távolság sajnos igen akadályozó tényező volt köztünk(különböző szegletén élünk Európának), így bárminemű magyarázat nélkül eltávolodott tőlem, lezárta ezt a dolgot. Ennek már majdnem egy hónapja, de én azóta is naponta gondolok rá, sőt, gyakran sírok is... Nevetségesnek és becsapottnak érzem magam, hogy egy olyasvalakit szerettem meg(soha nem voltam még szerelmes ezelőtt), akivel még nem is találkoztam soha élőben. Már felnőtt vagyok, de mégis olyan káoszt érzek itt, legbelül, mintha egy tinédzser lennék.. Járok szórakozni, ismerkedem, de mindenkiben csak őt keresem.. A hosszú kapcsolatomból való kilépésemnek is ez az internetes viszony volt a legfőbb oka. Kérlek benneteket, segítsetek! Hogyan tegyem túl magam rajta?
2016. szept. 17. 18:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet kicsit elkapkodtad és megijedt.
2016. szept. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Beleszerettél akkor természetes,hogy rosszul érzed magad!Lehet most sablonos leszek,de az ídő mindent meggyógyít találni fogsz mást,valószínű még jobbat is!
2016. szept. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy kamu profil.

Vagy a másik csak szórakozott, és semmi komolyat nem akart.

De lehet, hogy csak átverés lett volna, és pénzt akart kiszedni. Aztán rájött, hogy nincs.

De az is lehet, hogy valójában a Kovács Béla az a szomszéd lépcsőházból.


Ha neten ismerkedsz, soha nem lehetsz benne biztos, hogy kivel ismerkedsz VALÓJÁBAN.

Az a te hül.yeséged, hogy ezért felrúgtál el kapcsolatot, és eldobnál mindent.

2016. szept. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem nyomultam rá sosem. Mindig magától keresett, magától érdeklődött felőlem. Minden egyes nap a találkozás szervezéséről. időpontjáról, helyszínéről beszélt. A fura az volt, hogy egy napon azt ígérte, hogy este majd megnézi a repülő járatokat, amivel jönne.. Aztán két napig nem írt. Ez volt pénteken. Én nem kerestem. Hétfő délután a semmiből rám írt, hogy "mondanom kell valamit", miszerint találkozott a hétvégén egy lánnyal, aki lehet, hogy tetszik neki, de még nem biztos, hogy "úgy, komoly kapcsolati szempontból" tud rá tekinteni. A szívem abban a pillanatban tört 1000 darabjára, de ezt természetesen nem tudattam vele, csak ennyit reagáltam:"köszönöm, hogy őszinte voltál és hogy elmondtad. Ez így sokkal jobb." Erre az ő reagálása:"Szép vagy, okos, szexi. Bárkit megkaphatsz.De tudnod kell az igazságot, és attól még mindig találkozhatunk." Az én válaszom, a következő:"Jobb, ha a saját országodból keresel nőket. Én túl komplikált vagyok hozzád." Majd ennyit írt:"ok". Azóta semmit.
2016. szept. 17. 19:00
 5/9 A kérdező kommentje:
Nyilván telefonáltunk, cameráztunk is. És különben is egy ismerkedős oldalon találtam rá, ahol én tekintettem meg hamarabb az ő profilját, mintsem ő az enyémet. Szóval teljesen véletlen volt a dolog.
2016. szept. 17. 19:01
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Megertelek de az internet nem a realitas. Nekem mas jellegu kapcsolatom van egy netes sraccal 3 honapja, de pontosan tudom h mindazt amit mond jobb ha elosztom negyszazzal a lenyeg az, h baromi konnyu beleszeretni emeberekbe virtualisan, mert valojaban nem ismered az embert es a legjobb oldalat mutatja folyamatosan.


Nem gondolom h ez szerelem, szimpla fellangolas, idovel elmulik.

2016. szept. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Remélem, az idő segít. Csak az a legfájóbb, hogy már ott tartok, hogy akár én is kiutaznék hozzá, hogy lássam legalább. Biztos őrült gondolat, de nagyon tehetetlennek érzem magam.
2016. szept. 17. 22:45
 8/9 A kérdező kommentje:
Sajnos, még most sem sikerült túltennem magam rajta...
2017. márc. 25. 23:56
 9/9 anonim ***** válasza:
A màsik nő jobban felkeltette az érdeklődését sztem!Eleve nem veled talizott hanem egy màsik nővel!
2017. ápr. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!