Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nőként kezdeményezni tanárnál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként kezdeményezni tanárnál?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 22éves vagyok, okj-n tanulok és megtetszett a kb.15 évvel idősebb tanárom. Szerintem ez kölcsönöm.. folyamatosan néz engem órákon, érdeklődik, a közelemben van, mosolyog rám.. Elhatároztam, hogy kezdeményezek, elé állok, hogy egy ideje többet érzek iránta. Így legrosszabb esetben is sikerül lezárnom ezt az egészet. (A tanárnak nincs se családja, se párkapcsolata)

Szerintetek ez nagyon gáz lenne?



2017. máj. 30. 20:27
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:
79%

Úr isten, 70%, állj már le! :D Miért zavar téged ez ennyire?! Ennyire unalmas vagy szar az életed, hogy ezen kell így kiakadnod?


Kérdező, tényleg nem kell mások véleményével foglalkozni!! Én azzal cs*szem el az életem, hogy mások elvárásai alapján élek, és hidd el, rohadtul nem jó. Már annyiszor megfogadtam, hogy nem fog mások véleménye érdekelni, de persze nem könnyű folyamat ezen túltennem magam. De azon vagyok. Te se másokkal törődj, valójában fel sem kellett volna tenni a kérdést, tégy meglátásod szerint és aszerint, ami boldoggá tesz TÉGED. :)

2017. jún. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 A kérdező kommentje:

Igen, ostobaság volt feltenni ezt a kérdést!

De neked azért köszönök mindent! :) Tényleg nem éri meg mások véleménye szerint élni/cselekedni, és remélem egyszer sikerül majd teljes mértékben leszokni erről neked is és nekem is! :)

2017. jún. 1. 18:03
 43/62 Fish1 ***** válasza:

Szerintem nem hülyeség feltenni egy kérdést. Van, amikor kapsz olyan válaszokat, amik nem tetszenek, vagy negatívak, vagy bármi, de időnként ezek is rávilágíthatnak dolgokra. Ezen kívül a többi válaszból a "negatív" válaszoló is tanulhat. Ezek a dolgok oda-vissza mennek.


Visszatérve, szerintem a tanárt hívd el sétálni, vagy kávézni, vagy bármi ilyesmi, ne azzal kezd, hogy bejön neked, mert azzal szerintem simán megfutamodhat. Ha te is bejössz neki tényleg, akkor úgyis igent mond, a többi dologra meg folyamatában fény derül.


A 70%-os válaszolót kérdezném (komolyan és nem kötözködésből): mi a dolog oka, hogy ennyire ellenzed a tanár-diák dolgot ebben a felállásban? Volt valami személyes negatív élményed hasonló szituval kapcsolatban? Tényleg kíváncsi vagyok.

2017. jún. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 anonim ***** válasza:
25%

tanárnő vagyok, a párommal is kikezdtek ilyen kis pitsák, mint a kérdező.


persze, erre lehet mondani, az ő hercege nem foglalt, de nem is az a lényeg, hanem, hogy csajok arra vetemednek, h. kikezdenek a tanárukkal.


harmincas nő vagyok, az én időmben eszünkbe nem jutott volna ilyen, vagy ha igen, megnézhettük volna magunkat.


undorítónk tartom ezt a viselkedést, és álszentnek, h. nem kezdene ki vele, ha a tanárnak párja volna.


dehogynem, vhogy megtalálná az utat akkor is, h. előtérbe tolja magát.

2017. jún. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 Fish1 ***** válasza:
64%

Köszönöm a válaszodat.


Azt gondolom, hogy tökmindegy, hogy egy ember milyen munkakörben van, akkor is lesz mindig valaki, aki bepróbálkozik, függetlenül attól, hogy tanítványa, beosztottja, főnöke, vagy akármije a másik. Munkahelyen létezik olyan, hogy rangsorolás, de szerintem ha az emberi oldalát nézzük a dolognak, akkor egyik ember se több vagy kevesebb eredendően, mint a másik.

És szerintem, ha akár veled, akár a pároddal előfordul egy ilyen, simán nemet lehet mondani egy ilyenre, nem? Ha valaki nem pálya, leépítjük.

Ha a párodnál valaki úgy próbálkozott be, hogy tudta azt, hogy foglalt, akkor mondhatnánk rá, hogy pofátlan, stb., de nem minden ember áll egyformán hozzá az erkölcsi dolgokhoz. Én megközelíteném ezt másképpen: mindkét embernek egy tapasztalás ez ilyenkor: az egyik tud-e nemet mondani, a másik tanul-e abból, hogy foglalt emberrel nem kezdünk. :)

2017. jún. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 anonim ***** válasza:
45%

Könyörgöm, milyen tanár!? Ez gyakorlatilag egy felnőttképzés, nem pedig valami iskolapados, tanárnőnek jelentem közoktatás...


Minden évben elküld a cég valami jó fizetős tanfolyamra, volt, hogy együtt ebédeltem az oktató csajjal, gondolom az is gáz, mert tanár diák viszony, kár, hogy elmúltam 30...


borzasztóan nem tudtok kitörni ebből a tanár diák témából, ennyire nem lehettek szűk látókörűek

2017. jún. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 A kérdező kommentje:

Kedves Tanárnő!

Biztos nem kezdenék ki nős férfivel.. mit kell előítéleket gyártani? De nyugodtan feltételezz bármit is..

Szép tanár lehetsz..Ha ennyire nem bírod a mai "kis pitsákat" akkor minek tanítasz?

Az írásod után én is tovább fikázhatnálak, de nem süllyedek a szintedre...

2017. jún. 1. 20:28
 48/62 anonim ***** válasza:
32%

Ha ennyire nem bírod a mai "kis pitsákat" akkor minek tanítasz?


ne általánosíts!


én azokra céloztam, akik kikezdenek a tanáraikkal.


mondanám mindenkinek, teljesen mindegy, hogy milyen képzési formában, köz-, felsőoktatás vagy felnőttképzés, a szerepek attól még egyáltalán nem változnak: tanár és diák.


senkit nem jogosít fel határátlépésre egyik sem!


plusz ha a tanár lelkiismeretes, szabálykövető, egy ilyen direkt és pofátlan próbálkozás nála csak megterheli szakmailag és magánemberileg is, plusz az állásával játszik.


továbbá a kérdezőnek ez a viselkedése behelyettesíthető egyéb szituációkra: aki azon agyal, hogyan valljon nyíltan szerelmet a tanárnak, az majd a főnökénél is simán bepróbálkozhat, mert hát egyem a szívét, szerelmes, és a szívnek parancsolni nem lehet, és nem akarja a lehetőséget elveszíteni.


azt kellene felfogni, hogy ilyet nem játszunk, ezt az ember otthonról hozza jó esetben, és morális tartásnak, köznapibban egyenes gerincnek hívják.


aztán ott van még az a bizonyos 15 év korkülönbség, mit tusnál te nyújtani a szexen kívül egy nálad minden területen érettebb, beérkezett embernek?


ne legyél naiv!


anyukád helyébe szégyenkeznék!

2017. jún. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 A kérdező kommentje:

Úristen.. nem veszed észre magad?!

Uh megtetszett a tanárom, aki nem főállású tanár, egyedülálló és kevesebb, mint egy hónapon belül megszűnik a tanár-diák viszony.. Szerintem ez nem olyan nagy bűn..

És elítélni sem kell miatta! Ezen kívül 22 éves létemre képzeld tudok néhány dolgot.. és hidd el ott van bennem a szándék is, hogy egyre több legyek, na meg az egyenes gerinc is megtalálható nálam. És boccs, de nem érdekel az ostoba véleményed, mert bennem mindig az volt, hogy, ha szeretnék valamit, akkor küzdök érte.. és nem kikezdeni szeretnék vele.. ha úgy alakul, akkor komoly kapcsolatot.. mert képzeld nem vagyok mai "kis pitsa".. Attól, hogy megmondom neki, hogy szimpatikus, még nem jelenti azt, hogy könnyen kapható lennék.. nem bújok vele azonnal ágyba stb. Ezzel csak teszek a vágyaimért, de persze lehet ezt egy olyannak magyarázni, mint te..

2017. jún. 1. 21:16
 50/62 anonim ***** válasza:
64%

70% : Hát igen, így már értem, mire fel a nagy ellenkezés és kiakadás, kibújt a szög a zsákból! Csak tudod, nem mindegy, hogy milyen oktatásról van szó, és az sem mindegy, hogy milyen az adott tanár. Jelen esetben nincs családja, ergo nem okoz semmiféle problémát, ha összejönnek, amikor már nincs meg a tanár-diák felállás, főleg úgy, hogy még mindig felnőttképzésről beszélünk. Az nyilván undorító dolog, ha valaki nős pasival kezd ki, és nem feltétlenül csak akkor, ha tanár-diák viszonyról van szó, hanem nyilván amúgy is! De ott sem csak és kizárólag a "kis pitsa" tehet róla, hanem a férfi is, remélem, tisztában vagy vele! Szóval talán nem a kérdezőt kellene "oltani" folyamatosan, ráadásul sokszor nem is valami túl kedvesen, hanem le kéne venni a szemellenzőt, és nem kellene mindenkit egy kalap alá venni.

És amúgy egyetértek a kérdezővel, hogy tanárként nem ilyen formában kellene nyilatkoznod sem a "kis pitsáidról", sem pedig önmagában arról, hogy mit gondolsz a kérdezőről és cselekedeteiről.



Kérdező, írtam, hogy fölösleges volt megkérdezni ezt, de nem rosszból mondtam, nem is tartom ostobaságnak a kérdést. :) Csak annak kapcsán mondtam ezt, hogy ugyebár ez a te saját életed, te döntésed, nem pedig másoké, nem is kell mások véleményével foglalkozni (amit már kifejtettem az előbb). Csak emiatt írtam, hogy nem is kellett volna megkérdezni. :)

Azért majd mesélj mindenképp a fejleményekről, ha más nem, akkor legalábbis privátban, légyszi!

2017. jún. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!