Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nőként kezdeményezni tanárnál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként kezdeményezni tanárnál?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 22éves vagyok, okj-n tanulok és megtetszett a kb.15 évvel idősebb tanárom. Szerintem ez kölcsönöm.. folyamatosan néz engem órákon, érdeklődik, a közelemben van, mosolyog rám.. Elhatároztam, hogy kezdeményezek, elé állok, hogy egy ideje többet érzek iránta. Így legrosszabb esetben is sikerül lezárnom ezt az egészet. (A tanárnak nincs se családja, se párkapcsolata)

Szerintetek ez nagyon gáz lenne?



2017. máj. 30. 20:27
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ezt egy 37eves ferfi meg tudja oldani sajat hataskorben.Lehet h megvarna a tanfolyam veget.En rabiznam!N
2017. máj. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 A kérdező kommentje:
Igazából júniusig tanít engem, ezért is gondolkodom, hogy odamegyek hozzá.
2017. máj. 30. 20:30
 3/62 anonim ***** válasza:
88%

Remélem nem helyesírást tanít.

Egyébként ribizli szagot érzek! Miért nem lehet kivárni, hogy beteljesedjen a kapcsolatotok, ha kölcsönös... He?

2017. máj. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
54%

1. nagyon türelmetlen vagy

2. várd már meg, amíg a férfi kezdeményez

3. célszerű a tanfolyam végéig várni, ha már cselekedni akarsz

4. miért nem a korosztályodból válogatsz magadnak?

5. ennyire kitárulkozni egy idegen előtt, szerintem elég szánalmas, nincs semmiféle tartásod, nyugi, ki is fogja használni pár d..gásra és aztán eldob mint egy rongyot, mert látja rajtad, hogy könnyen kapható vagy

2017. máj. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem hülyeség, hogy mindenképp a pasinak kell kezdeményeznie, viszont szerintem is várd meg a tanfolyam végét és ne ilyen nyíltan mondd ki, inkább kérdezd meg, nincs-e kedve veled valahova elmenni, beülni egy kávéra dumálni, stb. Szerintem nem valami szerencsés meg picit gyerekes íy letámadni valakit :')
2017. máj. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 A kérdező kommentje:

Nem vagyok türelmetlen, de lehet, hogy ő nem fog lépni..

Szerintem ez a korkülönbség manapság elfogadott.. és hát a szívnek nem lehet parancsolni.

Nem értem miért kell ezért megvetni.

Azért gondolkodtam a kezdeményezésen, mert nem akarom, hogy később megbánjam, hogy veszni hagytam a dolgot...

2017. máj. 30. 20:39
 7/62 anonim ***** válasza:
58%

"Nem vagyok türelmetlen, " vs. "Elhatároztam, hogy kezdeményezek, elé állok, hogy egy ideje többet érzek iránta."

Ergó a képébe vágod csak úgy nyíltan, semmi kertelés és előjáték nélkül a dolgokat.

Te...te aztán tényleg nem vagy türelmetlen. :D


Nagyon naiv kislány vagy, ha azt hiszed, hogy majd ő komoly kapcsolatot akar majd veled. Egy 37 éves férfi nem akar d..gáson kívül mást egy tőle 15 évvel fiatalabb kislánytól.

De sebaj, a buták úgyis a saját hibájukból tanulnak, vagy még abból se. De az is az ő felelősségük.

2017. máj. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
41%
Ennyire nincs a saját korosztályodban senki?
2017. máj. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
83%

Nem értem mi ez a nagy felháborodás... Se családja, se gyereke... Ez a 15 év meg szerintem nem sok.

Én azért kivárnám a tanfolyam végét és ha ő nem lép, én kezdeményeznék....

Nem tudom miért annyira lehetetlen ez az egész , ahogy itt többen lefestik...

2017. máj. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 A kérdező kommentje:

Ő nem csak d*gásra használna.. előbb utasítana engem vissza..(ez 100%)

Mivel jövőre már nem tanít, így arra gondoltam, hogy utolsó héten közlöm vele. Ha tetszem neki akkor szerintem nem gond, ha elé állok és a lényegre térek, ha meg nem tetszem neki, akkor ez már nem befolyásolna semmit sem.

2017. máj. 30. 20:53
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!