Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nőként kezdeményezni tanárnál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként kezdeményezni tanárnál?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 22éves vagyok, okj-n tanulok és megtetszett a kb.15 évvel idősebb tanárom. Szerintem ez kölcsönöm.. folyamatosan néz engem órákon, érdeklődik, a közelemben van, mosolyog rám.. Elhatároztam, hogy kezdeményezek, elé állok, hogy egy ideje többet érzek iránta. Így legrosszabb esetben is sikerül lezárnom ezt az egészet. (A tanárnak nincs se családja, se párkapcsolata)

Szerintetek ez nagyon gáz lenne?



2017. máj. 30. 20:27
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:
... és ha mégis összejönnek, mert a férfinek is tetszik? Megtörik a tér idő kontinuum vagy mi? :)
2017. máj. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 anonim ***** válasza:

Nekem speciel még azzal sincs semmi bajom, ha egyetemen történik ilyesmi. Nyilván nem az idő alatt, amíg tanítja az adott oktató, de utána ugyanez a felállás, mint ebben az esetben. Ha már nem tanítja, nem a tanára, akkor ugyanott vagyunk, hogy egy nő és egy férfi... és pont.


És nem, nem marad ugyanaz a felállás, mivel csak a tanára VOLT, és már NEM AZ. Nincs köztük alá-fölérendeltségi viszony többé, és ha mindketten akarják, egymásba szeretnek esetleg, stb., akkor onnantól ugyanolyan "egyenjogú" felek lesznek egymás szemében. Nem gimiről van szó.

2017. máj. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 anonim ***** válasza:
0%

a tanáron akkor is ott lesz a stigma, h. egy tanítványával jött össze.

tegyük fel, összejönnek.


ha onnantól bárki rákérdez, hol ismerkedtetek meg: a válasz az lesz, h. tanárként és tanítványként.


plusz ha a tanár meglépi ezt, az én szememben elásná magát.


mert nyilván ez a kapcsolat nem akkor indulna, amikor összejönnek, hanem az osztályteremben kezdődött: szemezés, vigyorgás...


plusz jöhet majd egy másik tanítvány, egy másik csaj, aki szintén felfigyel a tanár bára, és akkor simán azzalis viszonyt kezdhet, mert miért ne.


a kísértés ott van, ha egyszer meglépte, meglépi másodjára is.


de legalább a kérdező pofára esne, és kigyógyulna ebből a rém naiv, nevetséges hozzáállásból, hogy ha tanár bácsi kedves vele, biztos tetszik neki.

2017. máj. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 anonim ***** válasza:
0%

milyen stigma? exe 30+ évesen járt OKJ-ra,az összes diák felnőtt volt, kb 20-50 között (pénzügyi, könyvelő képzés) talán ha 2-en voltak, akik nem dolgoztak a csoportból



Kicsit más ott már a viszony, mint a gimiben vagy akár az egyetemen

2017. máj. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim ***** válasza:
0%

ti, akik ennyire pártoljátok a témát tegyétek fel a kérdést magatoknak: a főnökötök elé is odaállnátok ezzel?

vagy az orvosotok elé?

vagy egy volt tanárotok elé?


jelenleg még tanítja a pasi a csajt, akinek már nagyon viszket, és világosan leírta, h. még a tanév vége előtt szerelmet akar vallani.

2017. máj. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 A kérdező kommentje:

Én nem gondoltam, hogy ennyien elítéltek majd ezért.. Megérteném, ha nős férfi lenne, családapa.. de ebben az esetben egy fiatal óraadóról van szó (még csak nem is főállású tanár).

Ezt még tiszteletlennek és erkölcstelennek sem tartom, mert amint mondtam megvárom a tanév végét, meg nem az a célom, hogy jobb jegyet szerezzek.. sőt azt se szeretném, hogy neki vagy nekem kellemetlen legyen ez, de mivel felnőttek vagyunk, így szerintem ő is és én is diszkréten kezelném a dolgot.

Az hogy mit mondunk majd másoknak a megismerkedésről? Pl azt, hogy munkahelyen történt.. ne mások véleménye számítson már.. Sokan sokkal boldogabb életet élhetnének, ha nem mások szerint élnének. :)

2017. jún. 1. 06:17
 37/62 anonim ***** válasza:
64%

Kérdező! Én végig azt mondtam, hogy szerintem evvel nincs probléma... én sem értem a kiakadás okát. Engem is megleptek a reakciók. :(


a 70%-os válaszolónak üzenem, hogy pont tudok egy ilyen szituról, mikor a területi vezetőnk jött össze az egyszerű beosztottjával, aki legalább "3-al alatta" volt beosztásügyileg...

Képzeld, azóta már gyerekük is született.... Mondanám a konkrét neveket is, hogy keress rá FB-on , de nincs jogom másokat így konkretizálni, pedig bebizonyosdhatna számodra, hogy nem fekete-fehér a világ.


Ahogy kiderült, hogy köztük ez komoly, a területi vezető egy másik céget keresett, ahol ugyanebben a pozicióban fel is vették (hogy most ott dolgozik e még azt már nem tudom), de a lány is, akivel összejött (ha jól tudom köztük is volt kb 7-8 év nagyjából, egy darabig a cégnél volt, aztán ő is elment máshova.


Senki... mégegyszer mondom: SENKI nem gondolta, hogy a csaj jobb pozicióért vagy fizuemelésért jött össze vele. Egyszerűen egymásba szerettek... van ilyen :)

Sőt, mikor a főnököm lefestette az utolsó napján, hogy miért megy el, őszintén mondom szimpatikusábbá vált, mert nem azt láttam benne, hogy el van szállva magától, hogy mellé csak ilyen olyan beosztásu nő léphet, és ez nagyon emberi volt.

Mi a kollégákkal végig drukkoltunk nekik! Szerencsére így alakult az életük, semmi baj sincs evvel.


Kérdező én továbbra is azt mondom, hogy valóban SEMMI nem indokolja, hogy ne adj egy lehetőséget ennek.

Én most már kifejezetten szorítok! :)

2017. jún. 1. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!

Köszönöm szépen a bíztatást!😊

2017. jún. 1. 07:16
 39/62 anonim ***** válasza:
Persze, ne hallgass a sok erkölcs csőszre, nincs ezzel semmi baj! :) Csak okosan!
2017. jún. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 anonim ***** válasza:
23%

"de mivel felnőttek vagyunk..."


nem kérdező, te még baromira nem vagy lelkileg felnőtt!


valahol megragadtál a tinikorszakban, titokban szerelmes lenni a tanár bácsi, és azt képzelni, hogy viszontszeret, mert szépen néz rám, és bizti egy 15 évvel fiatalabb, agyilag 16 éves kiscsajt akar magának.


hajrá!


jó műsor lesz.

2017. jún. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!