Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nőként kezdeményezni tanárnál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként kezdeményezni tanárnál?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 22éves vagyok, okj-n tanulok és megtetszett a kb.15 évvel idősebb tanárom. Szerintem ez kölcsönöm.. folyamatosan néz engem órákon, érdeklődik, a közelemben van, mosolyog rám.. Elhatároztam, hogy kezdeményezek, elé állok, hogy egy ideje többet érzek iránta. Így legrosszabb esetben is sikerül lezárnom ezt az egészet. (A tanárnak nincs se családja, se párkapcsolata)

Szerintetek ez nagyon gáz lenne?



2017. máj. 30. 20:27
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 Fish1 ***** válasza:

Hát azért ennyire kerek perec közölni vele szerintem nem jó. Simán beijedhet ettől.

Ezen kívül ezzel pont egy kezdődő kapcsolat legszebb részét rontanád el, amikor a két ember még csak "kerülgeti" egymást.

2017. máj. 31. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 A kérdező kommentje:
De akkor hogyan tegyem? Mit mondjak?
2017. máj. 31. 05:18
 13/62 anonim ***** válasza:
100%

Kb egykorú vagyok a tanároddal, és általában ilyen korú férfiként az ember már tudja, hogy nem sok huszonéves nőnél van esélye, lehet ezért nem lép.


Várd meg a tanfolyam véget és nyugodtan egyenesen mond meg neki, hogy szívesen találkoznál vele, elmehetnétek valahova. Szerintem ez az érettség jele, szeretjük azokat a nőket, akik nem valami nyakatekert tini jatszmázás keretében próbálnak ismerkedni (véletlen összefutottunk, meg homalyos célzások)

2017. máj. 31. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 anonim ***** válasza:
28%

9-es vagyok. a 13. válaszolóval értek egyet.. Amúgy egy közel 40 éves férfi mitől ijedne meg? :)

Elképzelni sem tudom.

Ha mégis így volna, akkor ennyit is ér az egész.

A kérdező jól látja: odamegy, elmondja, hogy érez, hogy tetszik neki stb. Ha a szimpátia kölcsönös, akkor nem gondolom, hogy a nő ettől kevesebb lenne, hogy beismerte, hogy tetszik neki a férfi.

Ha meg nem jön be a kérdező a tanárnak, akkor meg tényleg nem tökmindegy? Úgysem fognak már találkozni utána....

Én kiváncsi vagyok, mi lesz ebből... na majd írj kérdező!

2017. máj. 31. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 anonim ***** válasza:
100%
Kapasbol ket 40koruli pasit ismerek akiknel ezzel el is vagna magat a Kerdezo.Nem szeretik a nyomulos lanyokat.A vadaszat orome is kell.
2017. máj. 31. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 anonim ***** válasza:
75%

15ös: örülök, hogy Te ismersz 40 körüli pasasokat, én kb pont az érintett korosztályban lévő férfi vagyok :)


(és nem csak hallottam valakitől, aki mondta, hogy a haverja úgy gondolja).


Persze a férfiak sem egyformák, van akinél ezzel elvágná magát, van akinél nem, de akinél elvágná, az nem csak kedves lenne vele, az már bepróbálkozott volna.

2017. máj. 31. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 A kérdező kommentje:

Nagyon örülök, hogy olyanok is írtak, akik egyetértenek velem :)

Én egyáltalán nem tartanám ezt nyomulásnak... és gyerekesnek..

Szerintem nincs abban semmi rossz, ha valaki nyíltan beszél az érzéseiről.

2017. máj. 31. 07:19
 18/62 anonim ***** válasza:

Kérdező,


mi vesztenivalód van?


Jó esetben összejön, rossz esetben sosem láttad, ugyanott vagy, mintha meg sem próbáltad volna.


Viszont ha meg sem próbálod, akkor utána ott a kérdés sokáig, hogy mi lett volna, ha.

2017. máj. 31. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 anonim ***** válasza:
6%

Szabó Netti, legalább lehetne annyi eszed, hogy nem teljes neveddel írod ki ezt a kérdést ide.


és ne fuss a tanárod után!!!


hány ilyen hibbant csajszi van, akire stzépen néz a tanára, és azt képzeli, h. szerelmes belé?


te nem érzed, hogy ez gáz?


remélem, szembe röhög, ha mégis szerelmet vallasz neki.


anélkül is lezárhatod, hogy elmondod neki, mert lefogadom, szart se akar tőled.

2017. máj. 31. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 A kérdező kommentje:

Talán nem ez az igazi nevem?

Köszönöm, hogy az építő jellegű hozzászólásodat, de egyáltalán nem tartom magam kis tinilánynak.. Ha ismernél tudnád, hogy ez nem így van..

Megpróbálom, mert szerintem vesztenivalóm nincs.. ha nem sikerül, akkor ez egy jó lecke lesz.. de arról biztosíthatlak már most, hogy nem fog a képembe röhögni :)

2017. máj. 31. 08:14
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!