Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nőként kezdeményezni tanárnál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként kezdeményezni tanárnál?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 22éves vagyok, okj-n tanulok és megtetszett a kb.15 évvel idősebb tanárom. Szerintem ez kölcsönöm.. folyamatosan néz engem órákon, érdeklődik, a közelemben van, mosolyog rám.. Elhatároztam, hogy kezdeményezek, elé állok, hogy egy ideje többet érzek iránta. Így legrosszabb esetben is sikerül lezárnom ezt az egészet. (A tanárnak nincs se családja, se párkapcsolata)

Szerintetek ez nagyon gáz lenne?



2017. máj. 30. 20:27
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
54%

nem fog röhögni, mert jól nevelt, de meglesz a véleménye.

ez igazi ribis viselkedés.

miért olyan nehéz felfognod, hogy ha akarna valamit, lépne??


ja, hogy a tanárod, és ez jelent neki vslamit, mert nem kezd ki veled, ja, és hogy nem egy kiscsajt akar valszeg maga mellé, hanem vkit, aki érettebb minden tekintetben.


csinálj hülyét magadból, biztos jó műsor lesz!


szerintem gáz vkit ilyen kellemetlen helyzetbe hozni, nyíltan felajánlkozni és szó szerint lerohanni az érzéseiddel.

2017. máj. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 anonim ***** válasza:
73%

9+14 vagyok:


21-es, ennyi sületlenséget rég olvastam... Nem azt írta a kédező, hogy azt ajánlja fel, hogy ott helyben szétteszi a lábát neki, de mindegy.

Az, hogy odaáll elé és közli vele, hogy szimpatikusnak találja és ha ő is így gondolja esetleg elmehetnének kávézni, ebben aztán mond már meg mi az annyira ribis és megalázkodó viselkedés?


Miben felajánlokzás, ha a nő kezdeményez egy ilyen helyzetben, év végén, amikor ott a válaszút, hogy vagy folytatódik vagy soha többé nem látják egymást?

Azt, hogy a kérdező megteszi az első lépést, az nem jelenti azt, hogy végig ő fog loholni utána, nyilván utána a férfi is tud már udvarolni, ha tetszik neki..

Nézd nekem konzervatív a felfogásom, szeretem, ha a férfi udvarol, kezdeményez meg ilyesmi, de azért nem kell a falra festeni az ördögöt, hogy a kérdező ezáltal ilyen meg olyan... és mindig vannak kivételes esetek!


Meg amúgyis... honnan tudod, hogy mit fog gondolni a férfi? Miért vagy biztos benne, hogy ribinek fogja nézni?

És ha esetleg így van? Neked fog fájni? Nem.. akkormeg?

Abban az esetben ellenezném ezt a románcot, ha a nem egyedülálló lenne a tanár.

De ilyen felállásban én egyáltalán semmi kivetnivalót nem találok! Pedig hangsúlyozom: nekem régimódi felfogásom van!

2017. máj. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 anonim ***** válasza:
64%
Én viszont a 21-essel értek egyet! attól, hogy mosolyog meg szépen néz....jaj istenem, bocs kérdező, de nagyon naiv vagy:( nem való neked még a pasizás világa..
2017. máj. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:
70%

Az, hogy odaáll elé és közli vele, hogy szimpatikusnak találja és ha ő is így gondolja esetleg elmehetnének kávézni, ebben aztán mond már meg mi az annyira ribis és megalázkodó viselkedés?



ilyet ne mondjon egy diák tanárának!!!

tök mindegy, h. már nem fogja tanítani: attól még diák-tanár a felállás, pláne az, ha most, frissiben közli vele.

kompromittálja és kényelmetlen helyzetbe hozza a tanárt, és hülyét csinál magából.

ahogy az ember nem közli a főnökével, az ügyvédjével vagy az orvosával, hogy "figyelj, beléd zúgtam/bejössz nekem stb.", ugyanígy tabu a tanár!


ha ezt vki nem érzi, morálisan vannak vele problémák.


és komolyan falnak lehetne menni ettől a dumától, h. kedves velem illető tanár, és akkor biztos bejövök neki, és zöld út, hogy szerelmet valljak.

ostoba liba!

2017. máj. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:
74%

ilyet ne mondjon egy diák tanárának!!!


Nem tiniről beszélünk.... és akkor már konkrétan nem lesz a diákja.

Arra kiváncsi lennék, ha azt írja a kérdező, hogy egy csoporttársáról van szó, és egy betűt sem jelenik meg avval kapcsolatban, hogy a tanáráról van szó, akkoris így le lett volna húzva?

Azért mert tanár, még ő is ember.. nem kell valami piedesztára emelt lényként tekinteni rá. :)

Az meg, hogy nem kezdeményezett nála még a férfi az azért is lehet, mert talán ő is meg akarja várni az év lezárását. Ne felejtsük már el.. nem 16 éves kis tini tanár-diák kapcsolatról van szó, ami nyilván plátói.

22 éves felnőtt nő szimpatizál egy OKJs oktatóval.

;)


Az erkölcsi normákat meg inkább az olyan nőknél venném elő, akik rámásznak a nős férfiakra és a fszért képesek alattomos módon összeugrasztani, kavarni, csak azért, hogy a kiszemelt hím megpakolja őket.

Na ez nem normális.....

2017. máj. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__hazas..



Na kb az ilyen típusról beszélek.... neki kéne inkább ez a kiselőadás, amit itt páran az erkölcsről leírtak.

2017. máj. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem sincs ebben semmi rossz, nyilván feltételezem, hogy a kérdező sem úgy gondolta, hogy eléáll és közli, hogy "szeretlek és a tiéd vagyok, ha akarod". Tök normálisan el lehet neki mondani, hogy nagyon szimpatikus, és mi lenne, ha egyszer - ha ráér és van kedve - elmennének egyet kávézni, beszélgetni. Ebben mégis mi lenne ribis és szégyenletes? És az, hogy most a tanára, na és? Később már nem lesz az. Arról nem beszélve, hogy nem is jobb jegy vagy bármiféle előnyszerzés céljából teszi, na az lenne szégyen!


Kérdező, szerintem nyugodtan beszélj vele, amikor már nem tanít téged. Nyilván nem kell letámadni érzésekkel, nem kell mindent kiönteni neki, hiszen olyan komoly érzelmek ennyi ismeretségből még úgyse tudtak kialakulni, de azzal semmi gond nincs, ha bevallod, hogy mennyire szimpatikus neked, és beülnél vele valahová, ha van kedve. Ő meg vagy belemegy, és eddig azért nem tett semmi lépést irányodba, mivel egyrészt diákja vagy, másrészt gondolhatja, hogy egy fiatal nőnél nem is lenne esélye, ergo nem akar magából hülyét csinálni, de persze az is benne van a pakliban, hogy ő nem akar semmit. De ha nem próbálod meg, ez sosem derül ki, és bánni fogod az elszalasztott esetleges esélyt. Szóval csináld, és sok sikert! :)

2017. máj. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim ***** válasza:
26%

22 éves felnőtt nő szimpatizál egy OKJs oktatóval.


tökmindegy, egy számít: tanár-diák kapcsolat!


az egyetemeken is tiltják, hogy tanár-diák között bármi legyen, holott ott is huszonéves hallgatók vannak!


nem dugunk a tanárunkkal, ez ilyen egyszerű.


sajnálom, ha nem érted.

2017. máj. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:
72%

Az amiről írsz, azért más, mert ott nyilván nem kezdhet ki egymással a két fél, hiába felnőtt emberek az egyetemisták is, egyértelmű a helyzet és hogy miért nem kivitelezhető..(bár mindezek mellett is van olyan, hogy összeszűri a levet a tanár és a diák, hiába tiltva van ugyebár, de az nyilván teljesen más és azt én sem tartom etikusnak).


De itt lezárul a tanulás és ennyi volt... lényegében két felnőtt ember, akik az OKJ tanfi segítségével találkoztak.

És így ebben az esetben, már nem tanár-diák kapcsolat, mivel nem a tanfolyam alatt állt oda a kérdező a férfi elé...

Sajnálom, ha te ezt így nem tudod összerkani.. pedig nem bonyolult... igazán.

Én ebben semmi kivetnivalót nem találok, nem tartom ribinek a kérdezőt.

Nekem a ribi ott kezdődik, aki képes egy családos emberrel összeszűrni a levet, vagy épp a saját férjét csalja meg... Vagy az olyan, aki több férfival - kortól és beosztástól függetlenül- kavar.... vagy kikezd a "legjobb" barátnője férjével, stb stb..

Itt ebben az esetben egyikről sincs szó, csupán két független felnőtt emberről beszélünk, ahol a nő kezdeményezne.

2017. máj. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
26%

azért mert lezárul a tanfolyam, a szerepek nem változnak, amin ez a megismerkedés elindult.

ha hétfőn végez a csaj és kedden szerelmet vall, a pasi még mindig egy tanár, ő pedig a nagyon frissen végzett diákja.

mondom, nem kezdünk ki a tanárunkkal, akkor sem ha 1 napja, akkor sem ha 1 éve végeztünk nála.

mert ő akkor is egy tanár, a köztünk lévő kapcsolat nem egalitárius, nem puszipajtásai vagyunk egymásnak.


nem tudom, miért olyan nehéz ezt felfogni.


a ribiség pedig abban áll, h. kikezd a tanárával: odamegy és szerelmet vall neki.


na ne!!!

2017. máj. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!