Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi csináljak? FONTOS!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi csináljak? FONTOS!

Figyelt kérdés

Az elejéröl kezdem 2 éve megismerkedtem egy lánnyal azóta eggyüt vagyunk nagyon jó a kapcsokatunk én 23 éves vagyok ő 20 .

Csak a szüleimmel vannak gondok hogy nem tudják elfogadni a lányt mert szegény családból jön .

Mivel apukámnak több cége is van külföldön ezért nagyon jó anyagi körülmènyek között élek de a làny családja nagyon szégény valamikor még enni sincs nekik de én mindig segítek nekik .

A párommal már 2 éve vagyunk együtt de anyu már az elejétől nem kedvelte mindig kritizálja hogy nem takarit rendessen mi külön lakunk egy családi házba de anyu mindennap megjelenik és kritizálja a páromat én már sokszor össze vesztem anyuval mindig megvèdem a páromat.

Tegnap megkértem a kezét hát kivoltak akadva a szüleim most nem tudom mit csináljak mert saját pénzem nincs mert mindig a szüleim adtak pénzt a házat meg az autot is tölük kaptam és azt mondták ,hogy ha elveszem a lànyt akkor mindent elvesznek és nem lesz semmim .

Gondoltam arra ,hogy megszökünk és külföldre költözünk új életet kezdeni szerencsére van hozzá férhetésem apu cégeinek a bankszamlájához igy tudnék a számlámra utalni annyit hogy ,külföldön mindenünk meglegyen .

Szerintetek ez jó ötlet ?


2015. szept. 17. 23:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Kérlek kedves kérdező, legyél már annyira igényes, hogy egy helyesírás ellenőrzőt felraksz a gépedre.


Ha ennyire valósnak állítod a sztorit...


Jó ötlet a számlát megcsapolni, díjazni fogják apádék!

2015. szept. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!