Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi csináljak? FONTOS!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi csináljak? FONTOS!

Figyelt kérdés

Az elejéröl kezdem 2 éve megismerkedtem egy lánnyal azóta eggyüt vagyunk nagyon jó a kapcsokatunk én 23 éves vagyok ő 20 .

Csak a szüleimmel vannak gondok hogy nem tudják elfogadni a lányt mert szegény családból jön .

Mivel apukámnak több cége is van külföldön ezért nagyon jó anyagi körülmènyek között élek de a làny családja nagyon szégény valamikor még enni sincs nekik de én mindig segítek nekik .

A párommal már 2 éve vagyunk együtt de anyu már az elejétől nem kedvelte mindig kritizálja hogy nem takarit rendessen mi külön lakunk egy családi házba de anyu mindennap megjelenik és kritizálja a páromat én már sokszor össze vesztem anyuval mindig megvèdem a páromat.

Tegnap megkértem a kezét hát kivoltak akadva a szüleim most nem tudom mit csináljak mert saját pénzem nincs mert mindig a szüleim adtak pénzt a házat meg az autot is tölük kaptam és azt mondták ,hogy ha elveszem a lànyt akkor mindent elvesznek és nem lesz semmim .

Gondoltam arra ,hogy megszökünk és külföldre költözünk új életet kezdeni szerencsére van hozzá férhetésem apu cégeinek a bankszamlájához igy tudnék a számlámra utalni annyit hogy ,külföldön mindenünk meglegyen .

Szerintetek ez jó ötlet ?


2015. szept. 17. 23:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Allj meg a sajat labadon. Elobb-utobb mindenki kepes ra. Talan nem lesz csaladi haz hanem csak kicsi alberlet, de ha el akarod venni, akkor ez nem is szamit. Nutasd meg a szuleidnek, hogy nelkuluk is kepes vagy megallni a helyed.

Persze az o nezopontjukat is ertem, hiszen lehet ez szuloi feltes (ugyhogy remelem nincs igazuk es a lany tenyleg szeret, esetleg erdemes lenne mas ismerosoket is megkerdezni, nekik mi a velemenyuk). De ha feltes is, akkor sem tisztesseges Veled szemben, hogy nem tisztelik a dontesedet. Legyel jobb naluk, ne babralj a szamlakkal.

2015. szept. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Tanultok még? Akkor nem kéne egyelőre házasodnotok, előbb legyen szakmátok, munkátok, utána házasodjatok csak össze.

Ha lesz önálló jövedelmetek, függetlenedhettek a szüleidtől, és nem szólhatnak bele az életetekbe.

2015. szept. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

A párom még tanúl .

Én apám cégébe dolgozom ezért is van megkötve a kezem mert ő adja a fizetésemet .

A lány tényleg szeret mert mindig melletem van jóban rosszban .

Már szóba kerül a baba téma is .

2015. szept. 17. 23:22
 4/11 anonim ***** válasza:

Hmm...


Egyszerű megfogalmazás, rengeteg helyesírási hiba, továbbá "anyu" és "apukám".

Mindez a teljesítmény egy 23 éves, jómódú családból származó fiatalembertől?


Szerintem te közelebb állsz a 13-hoz, mint a 23-hoz, öcsi. :)

2015. szept. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
4-es a helyesírás nem az erősségem :)
2015. szept. 17. 23:34
 6/11 anonim ***** válasza:
Hagyjátok szegény srácot, nem kell irigykedni és van egyéb problémája is. Remélhetőleg a lány tényleg téged szeret és nem esetleg a bankszámlátokat. A Baba téma sem feltétlenül garancia ma már semmire. Az előttem lévő tanácsát, miszerint kérdezd körbe a barátaidat, hogy mit gondolnak a lányról (semmi képen sem a helyzetről). Ha elképzelnéd magad vele egy életen át akkor, nehéz döntést kell hoznod, de ha a szüleid tényleg szeretnének, ami nem csak annyit jelent, hogy adnak néhány forintot akkor támogatnának. Nem tudom milyen a lány származása, de ha az én esetemben mondjuk egy kisebbség beli lenne akkor holnap én már lehet, hogy nem aludnék itthon.
2015. szept. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hova kapkodsz ? Először a csajt kellene próbára tenni,hogy pl. szerény körülmények között melletted maradna-e.Költözzetek albérletbe próbaképp,menjen el ő is dolgozni.Anyós akkor nincs a képben,együtt kell megoldanotok az albérlet kifizetését,meg kell nézni hogy ilyen esetben hogy áll a csaj a dolgokhoz,addig hanyagold az esküvőt.Ha megszöksz,lenyúlod a pénzt,többé nem áll helyre a családi béke.Gyerek is felesleges még,túl korán jöttetek össze.Az ilyen kapkodásnak csak az a vége,hogy pár év múlva meg szétmentek.
2015. szept. 18. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez egy gyenge kamu, ráadásul 1-2 hete volt ugyanez kiírva a "családi kapcsolatok" témakörben, csak ott a lány szemszögéből. Már ott is csak nevetett rajta mindenki, de oké, játszuk el, hogy komoly a kérdés.


Mi a probléma? Neked a csaj kell, akkor vedd el, teremtsetek magatoknak saját egzisztenciát és annyi. Ha meg anyu és apu pénze kell, akkor kiteszed a lányt, ennyi. Hol a gond? Ha nem tusz választani, akkor nyilvánvalóan nem kell neked eléggé az a nő. Ha ellopod apu pénzét, akkor még rendőrség és börtön is lehet a vége, ezt egy 23 éves bácsinak nem kellenne magyarázni, ezt csak egy unatkozó kiskamasz nem tudja...

2015. szept. 18. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

8-as

Ez nem kamu kamú kérdés .

Nem vagyok kamasz egy komoly 23 éves férfi vagyok !

De miért hiszed ,hogy kamu ?

2015. szept. 18. 09:13
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha apukád cégében dolgozol, te ott elméletileg egy munkás vagy akinek ugyan úgy jár a fizetés. Persze ha a munkádat is úgy végzed és nem csak végignyúlsz egy gurulósszékben, mert akkor elhiszem, h a szüleid megvonják a "munka fizetést".

Ez mi, h pukádat meglopni??? Biztos, h te nem az anyagi biztonságra mész??? Tessék elmenni dolgozni és ha 23 évesen eldöntötted, h Az a nő kell, akkor állj a sarkadra és ne anyuci, apuci pénze befolyásoljon, emrt nagyon így fest a dolog. A barátnőd is attól, h tanul, mellette vállalhat el brigádmunkát. Nem sok pénz, de több mint a semmi és lehet h az anyukád is megbarátkozik vele, h lássa h tanulás mellett rá áll a keze munkára is. Mindent meglehet oldani ha megakarnátok.

Az én párom se tetszik a szüleimnek, mert az előző házasságából született egy kislány és anyám rögtön az anyagiakat hozta fel, h a kicsi lány is örökölni fog és már-már azzal fenyegetett h ha a párommal maradok, akkor kitagad az örökségből. Tudod mi volt a válaszom? Gondolkodás nélkül, h "RENDBEN!", mert nekem nem kell a pénz, ha ezen múlik. Ebből kiindulva tudom megállapítani, h te az anyagi biztonságra vagy előbb ráfókuszálva mint a párodra. + Külföldi munka? Oké, csak barátocskám tudd, h ott is keményen megkell dolgozni a pénzért! Attól, h küldföl nem light-os munkát végzel ott sem...A baba ötletet meg vessétek el mert nem garancia. Ismét a páromat tudnám felhozni. Anno ő akarta a babát, mert azt gondolta, h ezzel megmentheti a házasságot. Mi lett belőle? A nő akkor is elhagyta és most nyögheti a magas gyerektartást, csak azért mert biztosra akart menni egy olyan nővel kapcsolatban aki érzelmileg (hiába, h házas volt) labilis volt... 2x gondold meg, h mit teszel, mert vannak visszafordíthatatlan dolgok. A párom sose bánta meg a kislányát csak azt h nem tőlem van, hanem egy libától. Vond le a tanulságot! És mélyen gondolkozz el!

2015. szept. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!