Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok ti szeretitek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti szeretitek az egyszerű férfiakat?

Figyelt kérdés

Természetesen ápoltság, kinézetre mindig törekvés az alap. A kérdés lényege, hogy akik nem drága autókkal, illetve nem is látványosan szórja a pénzét stílusú férfiak bejönnek-e?

Holott lenne pénze jobb kocsira például, de nem akar, mert a másik is elvisz!


Köszönöm a válaszokat!



2014. júl. 27. 17:34
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
Ő azt írta, hogy neki a pénz, autó ÉS a szerelem is számít. Nem hierarchikus sorrendben írta le, csak azt, hogy az érzelmek mellett ezek is számítanak.
2014. júl. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:

"Ő azt írta, hogy neki a pénz, autó ÉS a szerelem is számít. Nem hierarchikus sorrendben írta le, csak azt, hogy az érzelmek mellett ezek is számítanak."


Ok.

De akkor nem azt írja, hogy "minket nőket csakis az érzelmek érdekelnek.", mert ez ellentmondásos!!

Csak ennyit fűztem hozzá.

2014. júl. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
Ebben egyetértek.
2014. júl. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
Ne huzzátok fel magatokat, tényleg csak az érzelmek számitanak, és nem is tartom gazdagnak azt a férfit akinek van egy lakása, kocsija, és van pénze a megélhetésre, az szerintem egy átlagos férfi.
2014. júl. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
34-es: Ebben meg neked van igazad.
2014. júl. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:

34:

Nem az átlagos pasikról írt az egyik csaj.

"Most lehet valaki gazdag és jó kocsija, ha nem tetszik nem állok le vele, találok olyat is aki gazdag, van jó kocsija és még szeretem is."


De neki CSAKIS az érzelem számít, no meg a sok pénz, meg a BMW a garázsba.


Igen ám, de aki gazdag, jó kocsija van, és sikeres is, az meg nem elégszik meg EGY szép csajjal.

Mert tapadnak rá, mint a legyek.

2014. júl. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
36-os: Ha nem kellenek neki az őszinte érzelmek, csak az alkalmi kufirc, akkor nem is érdemli meg, hogy szeresse egy nő.
2014. júl. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:

"akkor nem is érdemli meg, hogy szeresse egy nő" :)


Nem hiszem, hogy 35 alatt az igazi szerelmet keresnék a gazdag, és sikeres pasik nagy része.

2014. júl. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
38-as: Én megtapasztaltam ezt női oldalról. Borzasztóan rossz érzés, hogy azért koptat le, mert megteheti, hogy minden este más ribit cibáljon, miközben én szeretem az illetőt, és tudom, hogy ő is kezdett megszeretni engem. És még csak nem is volt gazdag. Ez egyfajta keserűséget alakít ki az emberben, egy dacoskodást, hogy ha ő a saját érzéseit kukázza, akkor én is kukázni fogom majd, ha megtehetem.
2014. júl. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
38-as, most Te ugy képzeled el, hogy van egy huszonéves férfi, akinek mindene megvan és ne akarjon komoly kapcsolatot. A legtöbb férfi attól még hogy megvan mindene, nagyon is akar normális kapcsolatot olyan lánnyal akivel jól kijön. Nagyon kevés van, főleg akik alapból szegények voltak hirtelen megfutott nekik és azok érzik ugy hogy ki kell élniük magukat és akkor azok tényleg a pénzükkel akarnak hóditani, és azok meg is találják azokat a nőket akik elmennek a pénzük miatt velük. Na pont az ilyen férfiakkal, bármilyen gazdagok le sem állok.
2014. júl. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!