Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok ti szeretitek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti szeretitek az egyszerű férfiakat?

Figyelt kérdés

Természetesen ápoltság, kinézetre mindig törekvés az alap. A kérdés lényege, hogy akik nem drága autókkal, illetve nem is látványosan szórja a pénzét stílusú férfiak bejönnek-e?

Holott lenne pénze jobb kocsira például, de nem akar, mert a másik is elvisz!


Köszönöm a válaszokat!



2014. júl. 27. 17:34
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
A kérdésre is válastzolok, igen szeretem az olyan férfiakat akik egyszerüek, nem járnak jó kocsival mert elviszi őket a rosszabb is, holott lenne pénzük jobbra is. Ő járhatna a régi kocsijával majd én járok a drágábbal, ilyenen soha az életben nem vesznék össze egy egyszerü férfival és a pénzköltést is bevállalnám.
2014. júl. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
40%
21-es te egy marhát keresel, aki gazdag, és teljes hozzáférést biztosít a bankkártyájához.
2014. júl. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
20-as: És ha épp egy olyan férfiba leszek szerelmes, akiről tudom is, hogy gazdag, akkor ne jöjjek vele össze, mert ó jajj, mit gondolnak majd az emberek? Hülye lennék...
2014. júl. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
22-es ne nevezd igy, mindenkinek van önérzete. Különben is a szerelemben nem számit a pénz, akkor férfiak miért akadtok ki mindig a pénzen. Én azt vallom a legfontosabbak az érzelmek, a pénz lényegtelen. Férfiak Ti vagytok anyagiasak nem a nők legtöbbje. Reszkettek már a tudattol is hogy a pénzeteket megosszátok a társatokkal és jól érezzétek magatokat.
2014. júl. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
53%-os nagyon jól látja!
2014. júl. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
24-es: Az reszket a legjobban, akinek egy fityingje sincs, mert könnyebb erre fogni a sikertelenséget, mint beismerni, hogy valami nincs rendben a gondolkodásával. Még Norman Bates is erre fogná a dolgot.
2014. júl. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:

"És ha épp egy olyan férfiba leszek szerelmes..."

Akkor pénze is mellé.


Én azokról a csajokról dumálok, akik direkt a gazdagok között válogatnak, de verik a mellüket, hogy nekik bizony CSAK az érzelem számít...

2014. júl. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 A kérdező kommentje:

Húha, köszönöm szépen a válaszokat! Ennyi válaszra nem számítottam :)

Mindenkinek szép estét kívánok! :)

2014. júl. 27. 18:19
 29/42 anonim ***** válasza:
59%
27-es: És ezt képes vagy ráfogni olyanokra, akikről fingod sincs, csak mert így vagy úgy néz ki a dolog.
2014. júl. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
40%

"És ezt képes vagy ráfogni olyanokra, akikről fingod sincs, csak mert így vagy úgy néz ki a dolog."


Nem így vagy úgy néz ki, Ő maga írta le.

2014. júl. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!