Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok ti szeretitek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti szeretitek az egyszerű férfiakat?

Figyelt kérdés

Természetesen ápoltság, kinézetre mindig törekvés az alap. A kérdés lényege, hogy akik nem drága autókkal, illetve nem is látványosan szórja a pénzét stílusú férfiak bejönnek-e?

Holott lenne pénze jobb kocsira például, de nem akar, mert a másik is elvisz!


Köszönöm a válaszokat!



2014. júl. 27. 17:34
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
59%
Miért lenne, mivel nem vagyok anyagias igy érzelmek nélkül nem fogok járni olyan fiúval aki gazdag van kocsija és nem szeretem. Amikor müködik a másik verzió is, hogy gazdag, van kocsija és szeretem. Hidd el amikor együttélsz vele akkor rögtön észre lehet venni a különbséget, hogy milyen olyan férfival együttlenni akit nem szeretsz, vagy olyannal akit szeretsz.
2014. júl. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
11-es: Csak kíváncsiságból kérdezem, hogy te már jártál úgy férfival, hogy nem szeretted?
2014. júl. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
40%

Akkor mégegyszer, lassan:

"minket nőket CSAKIS az érzelmek érdekelnek."


Aztán felsorolod, hogy legyen gazadag, és jóképű, és szeresd is, mert hiába gazdag, ha nem szereted.


Hiába szereted, ha nem gazdag, és jóképű, találsz olyat, akit szintén szeretsz, és gazdag és jóképű IS.

Csak annak lehet nem kellesz, amint kiismer angyalom. :)

2014. júl. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
Jártam olyannal akit azt hittem hogy szeretek, de a végén kiderült hogy mégsem, de akkor rögtön szakitottam vele. Megfogadtam, csak hosszabb ismerkedés után kezdek csak el járni valakivel is.
2014. júl. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
13-mas: Mért, milyen a hozzászóló, mi az, amit ki kell benne ismerni?
2014. júl. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
40%

Akinek a pénz, és a jó kocsi IS lényeges?

Hááát, hadd ne én fogalmazzam meg...

2014. júl. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
16-os: Ha valaki szeret egy férfit, akkor hülyeség csak azért kilépni a kapcsolatból, hogy a környezete/társadalom ne hordja el mindennek, miközben a társadalomnak fogalma sincs arról, hogy miért van az adott férfival?
2014. júl. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:

Igen, de én nem degradálnám egyszerűnek az ilyen férfiakat.

A barátom is ilyen, mégis különleges ember. :)

2014. júl. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
16-os: A pénz, jobban mondva az, hogy ne neki kelljen a faszit eltartania persze, hogy fontos, hiszen pl. nem jó a híd alá összeköltözni, vagy úgy családot alapítani, hogy még a pelenkát is a nagyiék vegyék meg a gyerekre. Tehát a kapcsolat jövője miatt kell az, hogy egy közös életre elegendő pénz legyen.
2014. júl. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
40%

Most nem arról beszélek, ha együtt vagy egy pasival, és közben gazdag lesz, és lesz jó kocsija, persze, hogy ne hagyd ott.


Hanem ezt írta: "találok olyat is aki gazdag, van jó kocsija és még szeretem is."


Tehát direkt arra megy, hogy gazdag legyen a pasi, jó kocsi is legyen, szeresse is, és még esetleg világbéke is lehet mellé. :)

2014. júl. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!