Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek pasim barátja is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek pasim barátja is vonzódik hozzám?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 2 éve vagyok együtt a barátommal. Az egyik legjobb barátjával, aki mondjuk legyen B,nagyon jól elvagyunk. Az elmúlt egy hónapban azt vettem észre, hogy bókol nekem,megérint sokszor. Nagyon szeretem a barátomat és nem akarom elvesziteni.Legutobb egy házibuliban erotikusan táncoltunk ketten,simogatta a lábaim,bókolt,puszilgatta a nyakam,ölelgetett és amkor a fejét a vállamra tette valahogy megcsókoltuk egymást..


Aztán megbeszéltük,hogy kettőnk között marad,mivel nem akarunk balhét,de régóta tetszem neki.(4éve ismerjük egymást)


Az egyik nap meg MSNen beszéltük,hogy ha nem lennék a párom baarátnője akkor letámadott volna és kitudja mi történt volna köztünk,én is egyetértettem vele..


Vonzódom hozzá. És többet gondolok rá. Közösségi oldalon bármit közzé teszek,hozzászól vagy tetszikeli.


Vonzódik ő is hozzám?



2013. máj. 8. 00:09
1 2 3
 21/25 Napéjegyenlőség ***** válasza:
Mit aggódtok ennyit? Próbáljátok ki hármasban! Tapasztaljatok! Aztán ha elég intelligens vagy, úgy is kialakul egy önálló értékrended, meg emberismereted, h nem minket, az okoskodókat fogsz kérdezni ilyesmivel, hanem mehet a grouppen egyből.
2013. máj. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Először megkérdezed vonzódik-e hozzád,aztán azt írod,hogy 4 éve tetszel neki...
2013. máj. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Egy valódi, őszinte párkapcsolatban egy ilyen bulitánc ötödik pillanatában, amikor elkezdi simogatni a lábadat, vagy hozzádbújik, akkor távolabb lépsz egy lépéssel és mintha mi sem történt volna, táncoltok tovább. Ilyen apró jelzésekkel és távolságtartással lehet bulizni úgy, hogy egyikőtök sem kerül kellemetlen helyzetbe.


De te inkább hagytad, bátorítottad, végül magad is cselekedtél, csak mert v*szketett a p*csád! Ne haragudj, de én is volt már a te helyedben. Rohadt nagy gázokon mentem keresztül a párkapcsolatomban és bizony volt pl, amikor hazajöttem miatta egy buliból, mert ŐT szeretem, aztán már morcos volt, veszekedtünk, visszamentem a buliba egy rakás olyan lány közé, akik kívül-belül megérdemelnének mindent, amit egy férfi megadhat nekik, de valahogy mégis sikerült nem megcsalni a páromat. Valószínűleg mert még dühömben, illetve szexualitástól pezsgő lányok között is számon tartottam, hogy én annak a nőnek azt mondtam, hogy Ő a párom, hogy Őt szeretem és ezek nem üres szavak.


Namármost te

Te nem építettél magadban gátakat. Valószínűleg még csak nem is követett el a párod semmit, de te már a "barátja" száján lógtál és kis híja volt, hogy a szád nem lógott rá más testrészére is.


Tudod, van olyan kedves barátom, aki volt a te helyedben. Kettesben volt egy olyan lánnyal, aki nem a barátnője volt, de régóta kerülgették egymást. És megcsókolta. De tudod mit tett, miután megbeszélték ezt azonnal?


ELMENT ÉS MEGBESZÉLTE A BARÁTNŐJÉVEL!

Mert volt benne annyi gerinc, hogy ne titkolózzon, hanem vállalja a tettei következményét. Pedig soha nem derült volna ki, de neki volt önbecsülése és ő is komolyan gondolta, hogy ha valaki az ő párja, akkor az iránt vannak azért kötelezettségei, mindenek előtt az Őszinteség.

Megjárták a poklokat, de túl voltak rajta és aztán együtt maradtak. Mert egyikük sem hazudozott.


Szóval:

A kérdésedre a válasz IGEN, vonzódik hozzád, meg is dugna szívesen, még el is mondta, mit nem értesz ezen?

De a valódi válaszom: NEM, nem jöhetsz vele össze, mert van egy pasid, RÉMLIK? És ha szakítasz, akkor is rajtad lesz a stigma, hogy vele is megteheted ugyanezt, tehát aligha fog tényleg szeretni és bízni benned.


Sürgősen hagyd ott mind a kettő pasit (ugye sz*r? legalább egy kicsit átéled, hogy mit okozol másoknak!), aztán kicsit helyreteszed magadban a dolgokat és úgy kezdesz neki egy normális életnek, normális párkapcsolatokkal.

2013. máj. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 Aladárkiss ***** válasza:
A válaszom határozott IGEN!Vonzódik hozzád és te is hozzá. Ha többet gondolsz rá egy meglévő párkapcsolat mellet gondolom tudod mit jelet ez. A jelenlegi már nem okés. Férre másztál, csak egy csók vagy szájra puszi, de akkor is megtörtént. Vagy lezárod a jelenlegit és úgy folytatod tovább, vagy abba hagyod ezt a ribancoskodást. Ha kiderül mit tettél akkor is kellemetlen lesz, de ha szakítás után összejössz a legjobb barátjával, az is elég húzós helyzet. Két szék között vagy cica, vigyázz segre ne ülj. Mert az bizony tud fájni.
2013. máj. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
00:07 ,kicsit durva volt ez igy,de vegulis egyet ertek a velemenyeddel. Hiaba tagadom,elkapott a hév ,a buli pillanataban illuminalt allapotban nem csoda,de ha viszketett volna a p*csam ,akkor szerintem a szaam az o szajan logott volna meg miegymas,de volt annyi onuralmam h egy szajra puszi utan abba hagytam,annak ellenere h mar fogdosott. Ez inkabb az o reszerol gaz ,de mindegy is. Nem keritek nagyobb figyelmet ennek.
2013. máj. 11. 23:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!