Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek pasim barátja is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek pasim barátja is vonzódik hozzám?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 2 éve vagyok együtt a barátommal. Az egyik legjobb barátjával, aki mondjuk legyen B,nagyon jól elvagyunk. Az elmúlt egy hónapban azt vettem észre, hogy bókol nekem,megérint sokszor. Nagyon szeretem a barátomat és nem akarom elvesziteni.Legutobb egy házibuliban erotikusan táncoltunk ketten,simogatta a lábaim,bókolt,puszilgatta a nyakam,ölelgetett és amkor a fejét a vállamra tette valahogy megcsókoltuk egymást..


Aztán megbeszéltük,hogy kettőnk között marad,mivel nem akarunk balhét,de régóta tetszem neki.(4éve ismerjük egymást)


Az egyik nap meg MSNen beszéltük,hogy ha nem lennék a párom baarátnője akkor letámadott volna és kitudja mi történt volna köztünk,én is egyetértettem vele..


Vonzódom hozzá. És többet gondolok rá. Közösségi oldalon bármit közzé teszek,hozzászól vagy tetszikeli.


Vonzódik ő is hozzám?



2013. máj. 8. 00:09
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
micsoda kérdés ez...megcsókolt, letámadott volna, meg akar kúrelni. még szép, hogy vonzódik hozzá te meg döntsd el végre, hogy melyiket akarod a kettő közül
2013. máj. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Hozzá tenném,hogy tánc közben éreztem,hogy forr a levegő közöttünk és nem olyasvalaki aki csak ágyba viszi a csajokat..
2013. máj. 8. 00:12
 3/25 A kérdező kommentje:
Nem akarok tole semmit,de lehet h a pia valtotta ki belole ezeeeket?
2013. máj. 8. 00:12
 4/25 anonim ***** válasza:
92%

"aki mondjuk legyen B"

ennek mi értelme volt ha az írásod többi részében nem használtad fel :DDDDD na mind1

sztem vonzódik, hallgass a női ösztöneidre :DD

2013. máj. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
94%
Tudtommal már nincs MSN!
2013. máj. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Nem az MSN-en van a hangsúly.

Érdekel,hogy tetszeme neki vagy csak pia hatása miatt estünk egymásnak..

2013. máj. 8. 00:15
 7/25 anonim ***** válasza:

5.

nekem 2 napja szűnt meg az MSN. kapják be

2013. máj. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
MSN?
2013. máj. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Ebből az MSN-ből kifolyólag gondoltam azt, hogy ez a kérdés IS kamu.
2013. máj. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
failbook
2013. máj. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!