Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek pasim barátja is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek pasim barátja is vonzódik hozzám?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 2 éve vagyok együtt a barátommal. Az egyik legjobb barátjával, aki mondjuk legyen B,nagyon jól elvagyunk. Az elmúlt egy hónapban azt vettem észre, hogy bókol nekem,megérint sokszor. Nagyon szeretem a barátomat és nem akarom elvesziteni.Legutobb egy házibuliban erotikusan táncoltunk ketten,simogatta a lábaim,bókolt,puszilgatta a nyakam,ölelgetett és amkor a fejét a vállamra tette valahogy megcsókoltuk egymást..


Aztán megbeszéltük,hogy kettőnk között marad,mivel nem akarunk balhét,de régóta tetszem neki.(4éve ismerjük egymást)


Az egyik nap meg MSNen beszéltük,hogy ha nem lennék a párom baarátnője akkor letámadott volna és kitudja mi történt volna köztünk,én is egyetértettem vele..


Vonzódom hozzá. És többet gondolok rá. Közösségi oldalon bármit közzé teszek,hozzászól vagy tetszikeli.


Vonzódik ő is hozzám?



2013. máj. 8. 00:09
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Van msn, csak senki nem használja :P...

Most komolyan ez a kérdés? Hogy vonzódik e hozzá???Most téged idézlek: "régóta tetszem neki." Ezek szerint nem tudod hogy a tetszés az szinte szinonimája a vonzódásnak?? vagy mibajod van neked ?:O

2013. máj. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
2013. máj. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

van msn, csat átállítottad amire felajánlották, de lehet rajta dumálni is, meg úgy működik, mint egy rendes levelező, ha ránézel

kedves kérdező! lehet ennyire ragaszkodsz a barátodhoz, de azért elkezdtél olyan irányba menni, ami már túl mutat azon, hogy szerelmes lennél belé, szóval max szeretet, mivel a vonzódás megvan, ez így nem fog elmúlni, de nem értana végig gondolni, ez csak tanács N

2013. máj. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
nekem egészen tegnapelőttig működött az msn. aztán kiírta, hogy vagy frissítem, vagy nem enged bejelentkezni. frissítettem, lett belőle skype. szóval fasza...
2013. máj. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

hagyd már ezt a piára fogás dolgot,a lehető legsz@rabb kifogás.

a csók megcsalás,főleg közös ismerősök,nyilvánosan előtt dupla lejáratás.

az meg,hogy tartod a kapcsolatot vele sunyiban,árulás.


de persze azt is fontos megjegyezni,hogy a palid is balfarok,ha ennyire sz@r emberismerő,vagy mulya a haverját illetően,és nem elég domináns ahhoz,hogy a környezetének eszébe se jusson ilyesmit csinálni ellene.

2013. máj. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Persze hogy vonzódik hozzád, de ha te is hozzá, akkor a mostani kapcsolatod max baráti szereteten, esetleg megszokáson alapszik, mert ha szerelmes lennél észre se vennél más srácokat.

Ennek semmi köze a piához, az maximum oldotta a gátlásokat, vagy csak egy idióta kifogás amivel sokan szeretnek élni. Mindenesetre megcsaltad a barátod, és folytatod is a dolgot a háttérben. Szerintem ne várd meg még kiderül, döntsd el mit akarsz. Bár szerintem a mostani kapcsolatodnak ezek alapján már így is úgy is vége. Az hogy ezt mikor látod be magadtól, csak rajtad áll.

2013. máj. 8. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
DE mindketten leálltunk,mivel tudtuk ,hogy nem lehet ezt csinálni a barátommal szemben. Az,hogy bulizásközben elcsattant egy inkabb szájrapuszii,az még nem jelent semmit szerintem. Én a barátommal akarok maradni,de mikor múlik ez el? Ha mégis átengedjük magunkat,és csókolozás lesz,elmúlik?
2013. máj. 8. 08:29
 18/25 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem jelent semmit? Dehogyis nem jelent!Nem, nem fog elmúlni. Akkor majd szexet akartok, hátha akkor elmúlik. Aztán meg még több szexet. Nem lehet ezt csinálni...Nekem is volt ilyen egy fiúval mikor még volt barátom.Neki is volt barátnője. Mi még piával sem csináltunk semmit, borzalmasan kívántam, hogy legalább megcsókolhassam, de nem tettem a barátom miatt...Aztán inkább szakítottam. Ő nem szakított a barátnőjével, ennek ellenére megtörtén a csók..nem is egyszer.
2013. máj. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Büdös ku*va vagy.


Mi az hogy ha átengedjük magunkat a csókolózásnak akkor elmúlik?

Mondjuk a párod barátja is egy komoly ember lehet.


Gusztustalan vagy te is meg miszter B is.

2013. máj. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
De lehet h nekem ey csak egy átmenet. Még volt rá példa h kivánkoztam más pasikhoz,nem történt semmi és mégis elmúlt. Most egy csók miatt nem fog ez örökre tartani,és ráadásul józanon nem is közeledünk ilyen módon egymáshoz. Piálás meg mindig nem lesz :) Koszonon a normalis valaszokat!
2013. máj. 8. 15:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!