Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek miért van az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van az, hogy egy lány (27) nem hiszi el, hogy egy éve csalja a barátja az exével?

Figyelt kérdés
A srác(35),miatta hagyta el a családját,de a minap beszélgettünk,elmondta,hogy viszonya van az exével,mióta ezzel a másik lánnyal van.Szóltam a csajnak facen,de azt mondta,nem igaz,csak kitaláltam,meg hogy ő nem féltékenységből van vele (ezt a mondatát nem igazán értettem),meg hogy ez csak az én képzeletemben született meg,féreértettem valamit.Igaz,én is nő vagyok,de nekem az a gerinctelen alak nem kellene,mert így bánik a nőkkel.Meg egyébként is van kapcsolatom,szóval csupán egy segítő akartam lenni neki,de én lettem a hibás.

2013. máj. 6. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Majd, ha a saját szemével fogja látni a dolgokat, elhiszi majd!

De lehet késő lesz ...!

Te csak jót akartál, megpróbáltad, de ha nem hisz neked, nem tudsz mit tenni!

2013. máj. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ebből látszik,hogy az életkor és az értelmi képességek,illetve az érzelmi intelligencia nincsenek egyenes arányban.Hagyni kell az ilyen birkát.
2013. máj. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

hát Te is megtanulod, hogy nem azért mondanak el valamit, hogy egyből tovább adjad, nem tudtad, úgy sem hisz Neked

amúgy nagyon kár beleavatkozni, ezt többé soha ne tegyed,

a férfi majd elmondja, ha akarja, a lány meg egyértelmú nem is ismeri a férfit, mert más különben rá lehetne jönni, N

2013. máj. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Naiv a csaj!
2013. máj. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat...igazából én csak segíteni akartam,hogy felnyissam a szemét
2013. máj. 6. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!