Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért "sír" mindenki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért "sír" mindenki, hogy nincs barátja/ barátnője?

Figyelt kérdés

Értem én, hogy nehéz találni olyat, akivel mindenben megegyezik az ember, de akkor miért nem társkereső oldalakra mennek az "ilyen" emberek? Vagy épp keresgélnek a lányok/fiúk között. Senkinek sem fog a sült galamb a szájába repülni.

A másik meg, attól úgy sem lesz jobb, ha csak szomorkodnak ez miatt. Egy vidám ember sokkal jobban vonzz másokat, mint egy lehangolt.

Végül pedig, a "ronda" srácok kivannak akadva, hogy a csajoknak csak a helyes pasik kellenek - és fordítva. Arra nem gondoltak még a kedves "ronda" srácok, hogy nem feltétlenül a bombanőre kéne hajtaniuk?



2013. ápr. 20. 13:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
és te nem gondoltál arra,hogy a ronda srácok esetleg nem bombanőkre hanem ronda lányokra hajtanak de azok is visszautasitják őket? pedig igy van...
2013. ápr. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%

Mert senki nem hallgatja meg őket.

Na meg könnyebb sírni.Mint tenni érte

2013. ápr. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
82%

fejezzétek már be ezt a nem képesek tenni dolgot,

igenis teszünk csak semmi nem jön össze

2013. ápr. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%

Azért mert nem tudnak mit kezdeni már magukkal. Sajnos sokan ahhoz is lusták hogy felemeljék a valagukat a gép elől és elmenjenek ismerkedni. Lehet neten is persze, de az inkább lutri mert az megint más neten mint élőbe, számtalanszor tapasztaltam már ezt.

Egyébként a ronda srácoknak is lehet bombanő barátnőjük, vagy fordítva vagy bármilyen ha akarják és belsőleg olyanok hogy megérdemeljék, mert egyes lányokért ugye hajtani kell és sokan ezt nem képesek megérteni. És a lány nem fog örökké várni ezzel az is biztos.

2013. ápr. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
jaja persze persze
2013. ápr. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

4-es válaszolóval nagyon egyetértek. Egy igazi nőért szerintem küzdeni kell.

Igen, mondjuk a netes ismerkedésben azért van lutri. De még mindig jobb, mint utálni mindent és mindenkit, mert nincs párjuk.

Szerintem azért sokat számít a hozzáállás is. Úgy nem lehet ismerkedni, hogy "Na jó megpróbálom, de úgy se fog összejönni". Így nem is fog sikerülni...

2013. ápr. 20. 13:42
 7/20 anonim ***** válasza:
Te meleg vagy?
2013. ápr. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Én nem xD Miért? :D
2013. ápr. 20. 13:44
 9/20 anonim ***** válasza:
Akkor nő vagy?
2013. ápr. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Ez a két lehetőség létezik? :D Amúgy meg miért lényeg ez? :D
2013. ápr. 20. 13:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!